Лоренцо Инсиние на прага на завръщане в европейския футбол

Емблематичният капитан и дългогодишен лидер на Наполи - Лоренцо Инсиние, е на път да се завърне на Стария континент, след като официално се раздели с канадския Торонто през лятото. Италианският национал, който навърши 34 години, в момента е свободен агент и усилено поддържа спортната си форма, докато очаква ново предизвикателство.
След три сезона в Мейджър Лийг Сокър, където остави ярка следа, Инсиние е решен да възроди кариерата си в Европа. По информация на реномирания журналист Флориан Плетенберг, техничният нападател е отворен към различни възможности – макар да предпочита завръщане в Серия А, той не изключва и трансфер в други водещи първенства, включително Бундеслигата.
Интересът към Инсиние не закъсня – няколко клуба от Италия и Германия вече са отправили запитвания за условията по евентуален договор.
Любопитен детайл е, че звездата е готов да направи сериозен компромис със заплатата си, само и само да облече отново екипа на европейски тим и да се докаже на голямата сцена.
С внушителните 434 мача за Наполи и безброй паметни голове, Инсиние остава един от най-обичаните футболисти на южняшкия гранд.
Прочети цялата публикация



Тиаго Силва крои планове за европейско завръщане
Новият търг за телевизионни права на УЕФА: повече милиарди за Европа, по-малко за националните лиги
Лоренцо Инсиние се завръща в Европа
Спортът по ТВ в събота (22 ноември)
Бешикташ с оферта за Марк-Андре тер Стеген
Роналдиньо - от затвора до върха на света
Турски специалист е водещ кандидат за треньорския пост в Лудогорец
Барселона отново ще домакинства на "Камп Ноу" – голямото завръщане е тази седмица
Юноша на Байерн Мюнхен на проби в Славия
32 години от великата българска победа над Франция на „Парк де Пренс“
Украински дронове атакуваха електроцентрала край Москва ВИДЕО
Макс Верстапен с триумф в Лас Вегас: Надпреварата за титлата се разгаря
Видеосреща на „Коалицията на желаещите“ за мирния план за Украйна
Променливо време в България: кога и къде ще вали, ще пече и ще вее силно
БСП гледа към Йотова, Зарков и Киселова за кандидат-президент
Грипът настъпва по-рано: експертите прогнозират пик на заболяването през февруари
Споразумението на КОП30 – без обвързващо решение за изкопаемите горива
"Made in EU" на Командарев спечели голямата награда на публиката в Испания
Грипът чука на вратата: Кога се очаква пикът
Студен фронт приближава Черноморието до края на ноември