Ерлинг Халанд в ролята на Дядо Коледа: Футболната звезда донесе празнична магия на децата в Манчестър - ВИДЕО

В навечерието на Коледа улиците на Манчестър се изпълниха с радост и детски смях, а причината за това бе не кой да е, а голмайсторът на Манчестър Сити – Ерлинг Халанд. Норвежкият нападател, известен със своята енергия и нестихващ хъс на терена, този път изненада всички, като се превърна в истински Дядо Коледа за най-малките фенове на „гражданите“.
Въпреки натоварения си футболен календар и високите спортни цели, Халанд намери време да организира незабравима изненада за децата в града. С помощта на професионален гримьор, който се погрижи за снежнобелите вежди, пухкавата брада и румените бузи, звездата се преобрази до неузнаваемост. Под класическия червен костюм, подсилен с подплънки за автентичен вид, Ерлинг се впусна в празнично приключение по улиците на Манчестър, раздавайки подаръци и усмивки.
Тази година Халанд неведнъж показа, че обича да се превъплъщава в различни образи – само преди няколко месеца той се появи като Жокера за Хелоуин, а сега доказа, че празничният дух му е присъщ.
„Коледа е специално време за мен. Обичам топлината и уюта на празника, когато съм заобиколен от семейство и приятели“, споделя футболистът в свои интервюта.
С този жест Ерлинг Халанд не само зарадва малките почитатели на футбола, но и показа, че големите сърца се крият не само на терена, а и извън него.
Прочети цялата публикация



Ерлинг Халанд като Дядо Коледа! Звездата на Сити зарадва деца
Ерлинг Халанд с поглед към нов исторически връх във Висшата лига
Царево засия в празнична магия с откриването на Коледния фестивал 2025
Коледна магия: Празничен влак обикаля улиците на Богота (ВИДЕО)
Сравниха Халанд с доволна котка
Банско грейна в празнични светлини
Утрешният ден предвижда риба на масата, люспа в портфейла и празник на здравето на 4832-ма старозагорци
Започва петият и последен сезон на Stranger Things (ВИДЕО)
София посреща Коледа с двойно повече украса, празнични пространства и събития
Големият победител от фестивала в Кан "Сантиментална стойност" излезе по кината (ВИДЕО)
Мариета Георгиева и 110-километровият преход до Южния полюс с мисията „Малки изследователи – от Еверест до Антарктида“
Шофьорите могат да проверят валидността на винетката на www.bgtoll.bg и на мобилното приложение
Задържаха пиян шофьор след катастрофа в Козлодуй
Скок на дарителството в България през миналата година
Арестуваните с Благомир Коцев съветници са пуснати под гаранция
Най-тежкият кастинг в България: кой ще влезе в кожата на Стоичков?
Медицински пробив: Учени спряха проникването на вируса на херпеса в клетките
"Кауфланд" с нов софийски магазин, планира три нови хипермаркета през 2026 г.
При конфликт между мъж и ученици в Монтана, има пострадал младеж