Мястото на Шаби Алонсо в Реал Мадрид остава все така несигурно

Въпреки двете поредни победи на Реал Мадрид в последните четири дни (срещу Алавес и Талавера за Купата на краля), мястото на треньора на отбора Шаби Алонсо все така не е сигурно, твърди вестник "Марка".
"Двата успеха помогнаха да се спечели време, но те не гарантират никаква гаранция", пише "Марка". Според изданието Реал е твърде зависим от някои футболисти и най-вече от Килиан Мбапе, който е вкарал вече 58 гола за календарната година, и поради тази причина съдбата на треньора не е в неговите ръце.
В последния си мач за 2025 Реал Мадрид приема Севиля в събота, като тимът има две поредни загуби на стадион "Сантяго Бернабеу".
"Контекстът е много деликатен за Шаби Алонсо, който не се бори само са резултати вече, но и срещу климата в клуба, който не позволява преходни години и гони задължителни успехи", пишат още в мадридското издание.
Прочети цялата публикация



Арне Слот на ръба на уволнението след ключовия сблъсък с Галатасарай
Шаби Алонсо се е разбрал с Ливърпул, но има важно изискване
Килиан Мбапе върти любов с испанска актриса
Реал Мадрид и Манчестър Сити обещават зрелище в Шампионска лига
27 март - Световен ден на театъра: Слово за театъра от Ян Кот
Защо Тони Кроос избра да се оттегли на върха на славата ?
Винисиус: Не сме сред фаворитите на Световното, но искаме да върнем Бразилия на върха
Мел Гибсън иска да изправи на крака Шая Лабъф: Той има сериозни неприятности
Как подходът на Арбелоа преобрази Реал Мадрид?
Тотнъм се опита, но Атлетико успя да постигна целта си
Русия атакува газови съоръжения в Полтавска област за трети пореден ден
Поради обилен дъжд и градушка в Шуменско се въвежда временно организация на движението до пътен възел "Белокопитиво"
БАБХ затвори месопреработвателно предприятие в Монтана заради лоша хигиена
Александър Николов: За 3 месеца петролът може да поевтинее до 80 долара за барел при спиране на конфликта
Трима ливански журналисти загинаха при израелски удар в Южен Ливан
Протестите "Без крале" навлизат в малките градове на САЩ
Перкусионистите Алексей Герасимец и Емил Куюмчуян ще изнесат концерт на "Мартенски музикални дни" в Русе
Банда "шокохолици" открадна 12-тонна пратка с "КитКат" на път за Полша