С ефектна гола СНИМКА Асдис Ран пожела „Весела Коледа“ на всички

Асдис Ран пак се разголи в социалните мрежи и нагорещи страстите по света. Така тя отбеляза годишнина от фотосесията ѝ за Playboy, която бързо я превърна в знаменитост у нас, също в останалата част на Европа и не само, пише hotarena.net.
View this post on Instagram
Преди 15 години Асдис Ран за пръв път зарадва народа със снимки в българския вариант на Playboy. След това те бързо бяха взети и от немскоезичния вариант на голото издание. После Ран бързо започнаха да я търсят и от други места, пускащи примамливата красота на голата истина или поне части от нея. По това време тя бе съпруга на централния нападател на столичните армейци Гардар Гунглаунгсон (Гюнльойсон, както твърдят, че се произнася на исландски фамилията му). За Гардар, който така и не успя да отбележи гол за футболния гранд, феновете забравиха бързо, но Асдис остана в сърцата не само на обичащите футбола и оттам се появи прозвището ѝ Ледената кралица.
Тя остана и в буквалния смисъл у нас. В столицата си купи апартамент, от чийто балкон се открива прекрасна гледка към Витоша. Новото разголване се смята, че е снимано именно там, в хола с изглед към залеза. А преди 15 години снимките за Playboy бяха в Бургас.
За да поддържа огъня, Ледената кралица от време на време пуска голи снимки, но толкова предизвикателни колкото сега не е имало от десетина години.
С ефектната гола снимка тя пожелава и „Весела Коледа“ на всички.
View this post on Instagram
Прочети цялата публикация




Рафиня е контузен, може да пропусне четвъртфиналите от Шампионската лига
ЦСКА отнесе в контрола Оборище с 6:0, Годой с четири гола
Меси още не е решил дали ще играе на Световното през лятото
Филип Кръстев: Да съм капитан означава много за мен
Юрген Клоп за Салах: Той е един от най-великите за всички времена
Атлетико Мадрид с амбициозен план за задържане на Хулиан Алварес – нов договор и рекордна заплата на хоризонта
Новият чернокож професор Снейп в "Хари Потър" - Паапа Есиеду получил смъртни заплахи
Синът на Софи - Лоренцо заряза красавицата Катя и се наточи на гранична полицайка
Джон Тери предизвика вълна от реакции с позиция срещу бурките в Лондон
При Радев и ДПС: Как се търгува с прочути спортни имена
България първа в ЕС ще подпомогне енергоинтензивните индустрии
Атентат пред клон на "Банк ъв Америка" е бил осуетен в Париж
Интер може да даде Фратези, за да вземе Коне от Рома
Главният секретар на МВР призова: Подавaйте сигнали за изборни нарушения по официален ред
Евтин избор, скъпа цена: Колко реално струва един продаден глас?
Задържаха кмета на Овчарово, раздавал пари за гласове (СНИМКИ)
Порой, градушка и верижен сблъсък блокираха АМ "Хемус" край Шумен
За първи път от 25 години! Русия продава златните си резерви заради рекорден бюджетен дефицит
Иван Иванов ще се бори за титла на турнир по тенис в Испания