Димитър Бербатов: Не мисля, че има някой, който може да каже нещо лошо за "Старшията", той беше обединител

Вълна от тъга и почит заля Националния стадион „Васил Левски“ днес, където десетки футболни легенди, приятели и почитатели се събраха, за да отдадат последна почит на незабравимия Димитър Пенев. Сред тях бе и Димитър Бербатов, който не скри емоциите си пред събралите се журналисти и фенове.
"С момчетата си спомняме историите, които сме имали с него. За позитивните неща, през които минахме заедно. Помним шанса, който даде на всички нас, за да стартираме нашите кариери.
Поклон пред всичко това, което направи. Съболезнования на близките му.
Ще имаме възможността да изкажем сега нашия респект. Тъжен ден. Сърцата на всички ни плачат. Не мисля, че има някой, който може да каже нещо лошо за "Старшията". Независимо от кой отбор играеш, какви възгледи имаш за футбола, кой подкрепяш. Той беше като обединител.
Под някаква форма винаги остана верен на себе си. Суетата му беше чужда. Може би сте забелязали, че това го държеше здраво на земята. Бе като баща на всички ние, млади момчета, които тогава тръгвахме да катерим нашите върхове. Той наистина бе като втори баща за всички нас", каза Димитър Бербатов.
Прочети цялата публикация



Илиана Раева с възторг за анализа на Бербатов: "Възхитена съм от това, което е направено"
Емил Чоран: "Християнството сгреши много като отрече самоубийството..."
27 март - Световен ден на театъра: Слово за театъра от Ян Кот
Нов национален стадион отново през крив макарон
Димитър Бербатов: Спортът в България е двупосочна улица
Спомен за Маргрет Николова – гласът, който остана завинаги в сърцата ни
Българският поет и преводач Марин Георгиев отбелязва 80-годишен юбилей
Кеворк Кеворкян: Ода за слабоумието
Лавров: САЩ искат да превземат "Северен поток", с Израел нападнаха безпричинно Иран
Ивелин Попов: Когато някой в България си изрази мнението, винаги се твърди, че е скандален
Слънце сутрин, гръмотевици следобед по Черноморието
Израелски войник разби с чук статуя на Исус Христос в Южен Ливан ВИДЕО
The Times: Великобритания не е задържала нито един руски кораб, щяло да струва милиони на бюджета
Самолет Cessna се разби в задния двор на къща край Тампа, Флорида, пилотът загина ВИДЕО
Иран атакува с дронове американски военни кораби
Петролът пак скочи нагоре заради провалени преговори
ЦИК при 14,8% обработени резултати: ПБ с 43,7%, "Възраждане" и ДПС близо до бариерата
Русоробията