Защитник от efbet Лига в полезрението на Левски

Още един играч от родното първенство е в полезрението на „сините“. Според запознати, това е Жордан Варела, твърди "Мач Телеграф". Той отговаря на две от условията, които са поставени на скаутите на Левски – млад е, а освен това има силен ляв крак. Варела се спряга като алтернатива на Майкон. В момента бразилецът остана без заместник, след като Фабио Лима пожела да си тръгне от „Герена“, а Макун е контузен и не е ясно дали ще се възстанови за мача с ЦСКА 1948.
Варела е юноша на Монако, но така и не пробива в първия отбор. Преди да дойде на стадион „Александър Шаламанов“, той трупа опит в първенството на Белгия, където е преотстъпен на Серкъл Брюж. Освен френското гражданство, той се сдоби и с паспорт от Кабо Верде. Дори бе привикан за една контрола от островната държава. На този етап обаче не е ясно дали „сините“ ще се хвърлят на всяка цена да го вземат сега.
Както е известно, на „Герена“ са обещали на Хулио Веласкес да попълнят групата му поне с още един или двама души.
Левски е хвърли око на двама от най-добре представящите се играчи в efbet Лига. Това са Алберто Салидо и Каталин Иту. Берое обаче прати в коша офертата за звездата си. „Зелените“ искат над милион евро за Вълшебния мустак. От „Лаута“ пък трябва да докажат, че Иту е здрав, за да може да преговарят с Левски за цената му.
Прочети цялата публикация



Фенербахче и Борусия (Дортмунд) напират за Майкон, твърдят в Бразилия
Лудогорец разпиля Спартак Варна и отново скъси дистанцията с Левски
Съдийската комисия пусна поредния разбор на спорните положения в Първа лига (ВИДЕО)
Лудогорец с комфортна победа над Монтана
ДК отново глоби Левски за закъснение
Резултати и голмайстори в мачовете от 28-ия кръг на efbet Лига
Обзор на кръга в efbet Лига (28 кръг, 06.04.2026)
Добра новина за Левски - Мустафа Сангаре е близо до завръщане
Лудогорец победи ЦСКА 1948 и съкрати на седем точки изоставането си от лидера Левски
Основен играч на ЦСКА отпадна за Монтана, но се връща за Левски
Нов удар по Иран, взривове в Доха, експлозии в Багдад, въздушна тревога в Бахрейн
Скандално: Служител на ФК “Арда” преби дете от школата на “Пирин” на турнир в Смолян
Петролът Брент скочи над 144 долара за барел за първи път
Иван Герчев: Болниците в Югозапада са от стратегическо значение за здравеопазването. Честит празник на всички, отдадени на каузата здраве!
Балканска сватба
С късен гол на Кай Хаверц Арсенал шокира Спортинг в Лисабон
Везенков и Олимпиакос с впечатляващ триумф над Реал Мадрид
Мъж в расо препречи колата на министър Нейнски и я засипа с клетви и обиди (снимки)