В американски щат искат смъртно наказание за жени, които правят аборт

Смъртно наказание за жени, които се подлагат на аборт, предлага републиканци в щата Тенеси. Наказанието е част от законопроект, внесен от конгресмените Джоди Барет и Марк Поди, декларира, че животът трябва да бъде защитен „от оплождането до естествената смърт“. Предложението цели да се преразгледат ... Отключете статията и четете всичко в „Площад Славейков” Абонирайте се…
The post В американски щат искат смъртно наказание за жени, които правят аборт appeared first on Площад Славейков.
Прочети цялата публикация



Как богата Великобритания падна до стандарта на Мисисипи
Падат от балкона? Съмнителната смърт на много жени в Турция.
"Междузвездни войни": с лазерни оръжия срещу дронове
Tesla твърди, че FSD е 10 пъти по-сигурен от човека, но трябва да го докаже
Финансист: Значимостта на долара със сигурност намалява в момента
Заради Путин и Тръмп: край на хегемонията на САЩ и Русия
Осъдиха иранскa певица на 74 удара с камшик след изпълнение без хиджаб (ВИДЕО)
Симеон Петков от „Източен блок“ пред ФАКТИ: От бокса през музиката това е пътят на новата ни песен „Знам“
Как се променя войната срещу Украйна: вижте пожара в Москва
Наркозависими в армията: има ли Украйна проблем
Хотелиери в Испания съдят платформа за резервации
Пчелите са различно застрашени от климатичните промени, показва проучване
Янева започва срещу британка в квалификациите на "Уимбълдън", Томова се изправя срещу японка
Владимир Петкович: Съдбата ни е единствено в нашите ръце
"Масло с краварката в левия ъгъл" се оказа имитация – КЗК с тежки санкции
Актьорът Тони Люн Чу-вай не смята, че филм, създаден с изкуствен интелект, може да се нарече изкуство
Иван Иванов загуби при дебюта си в квалификациите на Уимбълдън
Правителството на Мадяр започва процедура за отстраняване на президента на Унгария