Софи Маринова прекарала 8 години от детството си в пансион (ВИДЕО)

Неочаквано признание направи ромският славей Софи Маринова. Оказа се, че звездата е прекарала цели 8 години от ученическия си живот в пансион, далеч от дома си. В ефира на предаването Култ по bTV Софка разкри, че от 1 до 8 клас е учила в село Брусен, където от понеделник до петък живеела като в пансион.
„Мога да кажа, че съм имала прекрасно детство – с прекрасни учители и много добри родители. Благодарна съм за грижите, дисциплината и ценностите, които са ми дали. Сигурно затова маестрото ме нарича прекрасна“, сподели певицата с типичната си искрена усмивка.
Маестро Йордан Камджалов не спести суперлативите си към звездата. Той заяви, че Софи Маринова е пример за уважение и човечност.
„От нея се уча на уважение към колеги. Тя винаги се държи с почит към майка си и към всички около нея“, разказа диригентът, който разкри още, че поп фолк звездата се притеснява и трепери преди всеки концерт, въпреки че от десетилетия е на сцената.
И добави емоционален детайл, който разтопи зрителите – Софи често се разплаква по време на изпълнения, включително на емблематичната песен "Облаче ле бяло".
„Изпява първия куплет, после публиката довършва песента, а майка ѝ стои на първия ред и плаче безутешно“, разкри Камджалов.
Прочети цялата публикация




Константин на 50: Един от най-обичаните попфолк изпълнители празнува юбилей
Емануела шашна феновете си с цени - 10 000 евро хонорар и кукли с лика ѝ за 300 евро (ВИДЕО)
Доли Партън с ново начинание на 80 г.: Покорява Бродуей след здравословните проблеми (ВИДЕО)
Галена пусна новата си песен „ChatGPT“ след съвет с изкуствения интелект (ВИДЕО)
Мъж държа във фризер тялото на 90-годишния си баща над 2 години, за да взима пенсията му (ВИДЕО)
Глория изненада с откровение за Илия Загоров: „Където е текло, пак ще тече“ (ВИДЕО)
D2 и Део се събраха отново за новата песен „Свобода“ (ВИДЕО)
Шокиращо видео показва как руски дрон преследва цивилен в Херсон. Украйна обяви, че това е "варварско военно престъпление"
Глория и Илия Загоров отново запяха заедно след години
64 години без иконата на XX век: Мерилин Монро от военния завод до богинята на Холивуд (ВИДЕО+СНИМКИ)
Александър Донски на четвъртфинал в Полша
Легендата на световния бодибилдинг Рони Колман пристига в България по покана на Fitness1
Изборите за Курултай ще бъдат кулминацията на дълбоките политически реформи в Казахстан
Пътнически самолет застраши Тръмп, като излетя едновременно с хеликоптера му (видео)
Иран е постигнал споразумение с Оман за корабоплавателния маршрут през Ормузкия проток
Русия засилва кампаниите по дезинформация преди изборите в Германия
Бруно Фернандеш се завърна към тренировъчния процес с Манчестър Юнайтед
Паркът на чудовищата в Италия - мястото, в което се преплитат историята и митологията (СНИМКИ)