Легендарният домакин на ЦСКА - Бай Добри е приет в болница

Истинска тревога обзе феновете на ЦСКА, след като стана ясно, че обичаният от поколения домакин на клуба – Добри Димов, по-известен като Бай Добри, е бил приет в болница. 81-годишният символ на "армейците", който десетилетия наред е неотлъчно до отбора, този път отсъстваше от трибуните по време на срещата от 24-ия кръг на efbet Лига срещу Ботев Враца.
Въпреки че "червените" извоюваха минимална, но ценна победа с 1:0 на Националния стадион "Васил Левски" след гол на Леандро Годой, липсата на Бай Добри не остана незабелязана от верните привърженици на тима. Мнозина се питаха защо емблематичният талисман на ЦСКА не е сред тях, за да подкрепя любимците си.
По информация, разпространена от клуба, Бай Добри е почувствал неразположение в деня преди мача и е бил откаран в лечебно заведение за наблюдение и грижи. За щастие, от ЦСКА увериха, че състоянието му е стабилно и той се възстановява под грижите на медицинския екип.
Добри Димов е истинска икона за "червената" общност – човек, който с безрезервната си отдаденост и неподправена любов към отбора се превърна в жива легенда на българския футбол. През годините Бай Добри се утвърди като неизменна част от атмосферата на стадиона и вдъхновение за играчи и фенове.
Цялата армейска общност стиска палци за бързото оздравяване на Бай Добри и се надява скоро отново да го види на любимото му място край терена.
Прочети цялата публикация




Отиде си Джони Велинов
Левски за Георги Велинов: Достоен съперник, изключителен вратар и човек
Почина легендарният вратар на ЦСКА Георги Велинов
Отиде си легендата Георги Велинов
Почина Георги Велинов, легендарният вратар на ЦСКА
Напусна ни футболната легенда Джони Велинов
Отиде си Джони Велинов – емблематичният страж на ЦСКА и българския футбол
Напусна ни големият Джони Велинов
Тъжна вест! Напусна ни големият Джони Велинов
Добри новини за Ратко Достанич преди дербито с ЦСКА
Близо 400 души. Първи групи българи бяха евакуирани от Дубай и Абу Даби
Първи реален бой за F-35: британски изтребители свалиха вражески дронове
Кристалина Георгиева: Пазарите се движеха като влакче на ужасите през последните дни
Испански учени създадоха универсален соларен панел, който работи при слънце и дъжд
Блокирани български туристи на Малдивите: Билетите се анулират ден за ден
Бразилия ратифицира споразумението между ЕС и Меркосур
Израелски удар в Северен Ливан уби лидер на „Хамас“
Честни избори или фасада? Служебният кабинет бетонира шефа на „Информационно обслужване“
Бъдещето на Бруно Фернандеш в Манчестър Юнайтед: Два ключови фактора ще определят съдбата на капитана
"Може всеки един момент ситуацията да се влоши, искаме да се приберем": Разказ на блокирани българи в Дубай