Зрители на "Като две капки вода" негодуват след първата "подарена" победа на Весела Бабинова

В четвъртия епизод на шоуто за имитации "Като две капки вода“ видяха как Весела Бабинова извоюва първата си победа в сезона с превъплъщението си на Ан Хатауей в ролята на Фантин от мюзикъла "Клетниците“. Това се случи, след като комбинирания вот от съдиите, менторите, участниците и гласуването на зрителите отредиха водещата позиция на Бабинова.
Масово обаче феновете на шоуто изразиха своето недоволство от представянето на победителката: "Пламена направи най-доброто изпълнение тази вечер с най-доброто и неочаквано превъплъщение. Емилия също беше добра, но тя е професионалист в този жанр и е очаквано да се справи добре.", "Трябваше да е Пламена! Тази Бабинова много я бутат!!", "Тази вечер беше най-слабата до сега. Пламена се открои, справи се с невъзможен образ. Емилия пя, но вибратото ѝ беше пресилено. Иво Димчев си беше изработил образа перфектно. Останалите бяха гола вода. А машинацията с Бабинова дори не заслужава коментар. Лайковете във фб под всяко изпълнение и гласуването на публиката са показателни.", гласят някои от най-харесваните коментари под снимките на изпълненията във Фейсбук страницата на шоуто, които са пълни и с гневни реакции.
От коментарите се вижда, че фаворитките на вечерта за зрителите са били Емилия, която изпълни “Даньова мама” в образа на Бинка Добрева. Те отбелязват, че се е справила феноменално, но това все пак е част от нейния жанр.
Другата фурия на вечерта е била Пламена - неразпознаваема като Серж Танкиян от System of a Down, която е успяла да разтърси и публика, и жури с изпълнението си на “Chop Suey!”.
Иво Димчев си остава абсолютният фаворит на зрителското съсловие, което е категорично, че до момента той се изявява феноменално и няма нито един слаб образ.
Прочети цялата публикация



САЩ разбиха Парагвай в най-резултатния мач от старта на Мондиал 2026
Звезден "Менделсон": Владимир Зомбори и Весела Бабинова минаха под венчилото (СНИМКИ)
Ню Йорк Никс с гръмка победа над Сан Антонио Спърс в първия финален сблъсък на NBA
Тейлър Фриц обърна развоя срещу Шелтън и се класира на полуфиналите в Хале
Директорът на Ferrari: Да говорим за титлата е най-лошият подход
Мексико е на 1/16-финалите след вратарска грешка
Гакпо предупреди, че Нидерландия трябва да внимават с Исак
Англия покоси Хърватия с 4:2, Кейн и Белингам вдъхновиха "трите лъва"
Кот д'Ивоар сложи край на едно голямо проклятие
Новият скандал на Мондиал 2026: рекламите по време на мачовете разгневиха Почетино, Клоп и Дешан
Доналд Тръмп обяви Си Дзинпин и Нарендра Моди за "най-великите лидери в света"
The New York Times: Разузнаване на САЩ смята, че Израел няма да спре атаките срещу Хизбула
Никол Кидман празнува рожден ден днес – една киноикона на 59 г.
Загинала италианка, девет ранени и стотици евакуирани след пожар в комплекс в Доминикана ВИДЕО
Евакуираха президента на Коста Рика Лаура Фернандес след взрив в незаконна мина
Полша лиши Зеленски от най-високото държавно отличие на страната
Времето днес е само за плаж
Шотландия загуби от Мароко на Световното по футбол
САЩ победиха Австралия и си гарантираха място в елиминационната фаза
Зверев се класира на полуфиналите в Хале