Венцеслав Стефанов: „Славия никога няма да получи такава дузпа като Левски! Шампионската интрига остава жива“

Вълненията около последния кръг в efbet Лига не стихват, а президентът на Славия Венцеслав Стефанов не пропусна да изрази своето мнение по горещата тема – спорната дузпа, с която Левски изтръгна минимална победа над Локомотив (Пловдив) с 1:0. В изявление пред Sportal.bg, Стефанов категорично заяви, че подобно съдийско решение в полза на „белите“ е немислимо.
"За тази дузпа ще кажа, че Славия никога нямаше и няма да получи такава дузпа. Ама като казвам никога - никога. Дали битката за титлата вече е решена? Не. Има още мачове. Попитайте ме, когато се изиграят мачовете от редовния сезон. След Левски - ЦСКА ще мога да ви кажа", отсече бизнесменът.
Той бе лаконичен, но ясен – според него подобни ситуации са изключени за неговия клуб.
Прочети цялата публикация




Венци Стефанов каза за евентуален трансфер на Балов, отрече за Йомов и обясни за Левски
Хулио Веласкес: „Ще кажа още веднъж, че съм горд да съм част от този клуб"
Виена – градът, в който историята диша на всяка крачка
Арсенал докосва титлата след драма на "Лондон Стейдиъм"
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Венци Стефанов с подробности за Балов
Седем клуба с предпочитания за жребия в efbet Лига
Грандиозен успех за Вагнеровия фестивал в София
Скритата Конституция на България…
Защо най-могъщата армия на планетата губи войните, които започва? Отговорът е в начина на мислене на САЩ
Бежанец от Африка опита да обезглави ирландец в Белфаст, избухнаха протести
Ким Кардашиян разбуни духовете в Монако
Новият граничен мост между Канада и САЩ отваря врати въпреки заплахите на Тръмп
Демерджиев за оставката на Кандев: Очевидно има подготвен политически ход
Зеленски обясни как Украйна в ЕС ще засегне Русия
Атлетико се подигра жестоко с Реал: Как бихме могли да не се разбираме, след като ни разсмивате дори повече от Барселона?
Бед Бъни се срещна с папа Лъв XIV в Мадрид
Пет държави от ЕС предлагат предпазни механизми за бъдещите членове на евроблока