Иво Аръков обикаля на европейското си турне със скъпи маркови дрехи (СНИМКИ)

Скандалът покрай музикалната кариера на Иво Аръков продължава да се разпалва. Той предизвика не само ожесточени дискусии и яростно възмущение, но и редица въпроси. Сред тях е този как така 37-годишният актьор от Белослав се нуждае от финансова подкрепа, след като открай време парадира със завиден лайфстайл, пише Хот Арена.
Иво Аръков се жалва, че още не е взел парите от одобреното финансиране и е инвестирал собствени средства в проектите си, а в последните години прави впечатление с изключително скъпия си дизайнерски гардероб. Актьорът от сериала „Съни бийч“ прикова вниманието с тоалет и на снимката, която негова колежка – певица с артистичния псевдоним Габо, сподели в социалната мрежа към поста си в негова защита, който съдейки по коментарите има обратен ефект. Дамата придружава актьора-певец на европейското му музикално турне и се изявява с него.
Вижте тази публикация в Instagram.Вместо подкрепа, с поста си Габо активира предимно недоволство, понеже беше забелязано, че ухиленият до нея Иво Аръков не е пестил за визия. Актьорът и понастоящем певец е със сако, което е от колекцията на скъпата марка „Балмейн“. Връхната дреха струва 2750 долара. Коланът на Аръков пък е на „Гучи” и струва 430 евро.
Вижте тази публикация в Instagram.Тази седмица Иво се показа и с пуловер на „Балмейн“, което също привлече внимание. Актьорът се е снимал неведнъж и с риза „Гучи“, която е на цена 980 евро. Аръков е позирал и със спортен екип на „Селин“ – подобен модел също не е за всеки джоб. Горнището и долнището се продават отделно, като всяко струва малко над 1000 долара. Вярно, че тези дрехи, а и коланът на „Гучи“, не са му нови, понеже Иво Аръков ги е показвал повече от веднъж в социалните мрежи в последните 2-3 години. Но пък и не са единствените маркови придобивки в гардероба му. Явно актьорът не пести средства за визиите си и подбира все скъпи.
Вижте тази публикация в Instagram.Прави впечатление още, че в последно време той залага на колоритни ризи, включително с животински шарки. И ги съчетава с не по-малко крещящи аксесоари, като например слънчеви очила на „Версаче“ със светлосини рамки. Може би, ако Иво беше вложил сумата в музикалните си начинания, нямаше да има нужда от такава колосална субсидия от европейските средства.
Жена му Габриела пък срази тези дни с философия, която сподели в Инстаграм – харченето на пари ѝ носи успокоение. Дамата обясни, че има фундаментален универсален закон, според който привличаш пари, само когато ги харчиш – пускаш ги в света и после те се връщат към теб, пише изданието.
Прочети цялата публикация



Спомен за Маргрет Николова – гласът, който остана завинаги в сърцата ни
Утре Аръков пак има концерт, безплатен
Иво Аръков с официално обяснение за получените пари от Национален фонд "Култура"
Иво Аръков излезе с официално становище за колосалната субсидия за музикалната му кариера (ВИДЕО)
Кръстьо Сарафов: «Пристигнах в столицата на България, яхнал гордо едно магаре!»
„Deep Purple" се срещнаха с голяма своя фенка - японския премиер Санае Такаичи (СНИМКИ)
Войната се превръща в следващото поле за хазарт
Дръзка кражба във вилата на треньора на Марсилия: Луксозни вещи изчезнаха през нощта
Иво Аръков твърди, че не се познава лично с бившия културен министър: Нямаме политически чадър
Изчезналата първа дама: Саджида Талфах и животът до Саддам Хюсеин
"Мяра": "Прогресивна България" е на първо място с резултат от 38,7%
ГЕРБ пред най-нисък резултат в историята си
Шампионът Рилски спортист не се затрудни с Академик в Пловдив
Напрежение между Халанд и Габриел Магаляеш, жълти картони за двамата
Байерн спечели титлата в Бундеслигата за 35-и път
Кмет от Разградско се озова днес в ареста за купуване на гласове!
ГЕРБ: Без коалиции, без сглобки!