Венци Стефанов: Георги Иванов каза истината за Боби Михайлов, Думите на Стоичков ме разтърсиха

Президентът на Славия - Венци Стефанов, отправи силни думи пред Gong.bg за Борислав Михайлов.
"Няма смисъл да коментирам качествата на Борислав Михайлов като вратар. Той беше уникален. Голям човек и голям президент, който направи много за футбола", каза той.
"Думите на Христо Стоичков много ме впечатлиха. Защо сега Боби? Михайлов беше здрав и прав, но си отиде. Това не трябваше да се случва. Не и сега. Георги Иванов го каза много точно, че хората, които сега казват колко е бил велик, допринесоха за това, което се случи. Същите идиоти, които сега плюят националния отбор, нападаха Михайлов. Боби направи много за футбола. Остави като наследство отлична футболна база и ще бъде запомнен само с добро. Светла му памет", заяви Стефанов пред Gong.bg.
"Според мен националният отбор се представи много добре в Индонезия. Не знам дали ви направи впечатление, че шестима от националите са минали през Славия. Ако повече български отбори залагат на българи, а не на чужденци, след време ще се радваме на националния отбор. Феновете искали това и онова. Те обаче не мислят как ще се плащат заплати и как се поддържат терени. А пък на чужденците не им пука. Те стават и си заминават", добави президентът на "белите".
"Балов каза в едно интервю, че с първите по-големи изкарани пари, ще купи къща на майка си. Това говори красноречиво за това момче, което е страхотно", завърши Стефанов.
Прочети цялата публикация



Венци Стефанов каза за евентуален трансфер на Балов, отрече за Йомов и обясни за Левски
Вили от "Живот на кантар" се похвали с чудо: Бременна е! (ВИДЕО)
Славия се разбра с Цървена звезда за Балов, Венци Стефанов се закани на ЦСКА
Днес гледат мярката на единия от обвинените за катастрофата на „Челопешко шосе“ в София
Георги Даскалов: "В затвора хляб има за всички"
Венци Стефанов с подробности за Балов
Костадин Костадинов: Партии работят в симбиоза за опазване на интереси на украинска групировка на Черноморието
Александър Пулев: Има шокиращи данни за нарушения на икономически и търговски практики
Министър Вълчев: Конкурентното заплащане е ключово условие за качествено образование
Министър Вълчев започва срещи по места с екипите на регионалните управления на образованието
В Киев: България може да отправи искане към Украйна по въпроса за националните малцинства
Похарчиха 5 милиарда долара за този град на бъдещето, а днес почти никой не живее там
"Прогресивна България" замразява депутатските заплати на нивото от март
НАСА ще облича астронавтите си в скафандри, разработени от „Прада“ (СНИМКИ)
Челен сблъсък отне живота на шофьор, навлязъл в насрещното при Нареченски бани
Компания за интимен крем съди Брад Пит
Започва спецакция за охрана на черешовата реколта в Кюстендил
Ръководителят на орган за борба с измамите с еврофондове в Унгария получи обвинения
Запълняемостта на язовирите достигна 81,7%: пет преливат, очакват се нови валежи
Национал на Буркина Фасо си отиде на 27 години