Биляна Йотовска със сериозно предупреждение към абитуриентките от болничното легло: "Не го правете!"

Фитнес иконата и инфлуенсър Биляна Йотовска премина през успешна операция за подмяна на гръдните си импланти в Истанбул, точно 12 години след първата си интервенция, информира Plovdiv24.bg. Носителката на титлата "Мисис България Европа" 2025 г. сподели подробности за възстановяването си и отправи апел към младите момичета да не избързват с естетичните корекции.
Въпреки желязната си дисциплина и перфектна визия, Йотовска призна пред своите последователи, че времето е наложило новата хирургична намеса. Като основни причини за операцията тя сподели, че са настъпили деформации на старите импланти след повече от десетилетие от поставянето им, както и че има излишна кожа, която е трябвало да бъде премахната. Фитнес моделът публикува кадри от болничното легло в Турция, показвайки специалния хранителен режим и добавките, с които подпомага тялото си в процеса на заздравяване.
В рамките на дискусия в социалните мрежи, Биляна Йотовска зае твърда позиция срещу ранните пластични операции. Тя беше категорична, че не би подкрепила 16-годишната си дъщеря за подобно решение и се обърна към всички млади момичета: "Не го правете! Това се прави след определена възраст, след като родите дори, и ако наистина ви се налага!“ Тя подчерта, че силиконът не е решение "за цял живот“ и изисква непрекъсната отговорност, редовни прегледи и неизбежна подмяна след време.
Прочети цялата публикация



Нетаняху: Иранският режим е сериозно отслабен и върви към неизбежен крах
Бъдещето на мирното споразумение със САЩ зависи от влиятелен ирански генерал
Фентанилът - новата заплаха сред младите
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Предупреждение от Германия: Световният ред се разпада
"Мини Марица-изток" със загуба от над 20 млн. евро за първото тримесечие на 2026 г.
Изтеглянето на неизразходваните средства предизвика смут в държавните училища
Разрушения и пострадали след най-мощното земетресение във Филипините от 1990 г. Очакват се 3-метрови цунами ВИДЕО
NEWS.am: „Граждански договор“ на премиера Пашинян печели изборите в Армения с 32,7%, опозицията събира общо 53%
Швеция: 13-годишни в затвора?
Защитата очаква Стоян Мавродиев сам да поиска екстрадицията си
Важно за шофьорите: Ограничават движението край Автогарата във Варна
Педофил блудствал с 8-годишно момиченце в Благоевград, след като първо го пребил
Всички са добре! Американски морски дрон спаси екипажа на военен хеликоптер, паднал край бреговете на Оман
Арсенал и ПСЖ в надпревара за звезда на Нотингам Форест
Директорът на „Евровизия“ Мартин Грийн: България впечатли с изключително бързата реакция на институциите при организацията на конкурса
Евроинс ще предоставя застраховка „Гражданска отговорност“ на българските превозвачи на максимална цена от 1998 евро на тежкотоварно превозно средство