Сцената на Сидни Суини от "Еуфория", която взриви интернет: гола и увита в змия (ВИДЕО 18+)
Сериалът "Еуфория" е един от големите скандали на годината. Всеки епизод предизвиква сензация и въпреки че светът се обърна срещу холивудската продукция - всъщност продължава да се интересува и да има противоречиви мнения за сериала, пише woman.bg. Последните кадри, които буквално взривиха мрежата, са тези, в които актрисата Сидни Суини се появява напълно гола, обвита единствено с огромна змия, в експлицитна сцена от третия сезон на хитовия сериал „Еуфория“. Изглежда, че героинята ѝ Каси отива до крайности, след като възприе новата си самоличност на звезда в OnlyFans, провокирайки последователите си с все по-дръзки образи.
В най-новия епизод на противоречивата драма, излъчен в неделя, Каси заснема рискована фотосесия, организирана от нейната бивша най-добра приятелка и настоящ мениджър Мади. Именно в тази сцена Суини се появява изцяло гола, като тялото ѝ е прикрито само от голям бананов питон, оставяйки малко на въображението.
View this post on Instagram
Кадрите веднага предизвикаха асоциации у феновете с емблематичното изпълнение на поп звездата Бритни Спиърс, която танцува със змия на наградите на MTV през 2001 г. Сцената е определяна като най-смелата за героинята досега.View this post on Instagram
Освен това, Каси позира и заедно с испанската певица Росалия и актрисата Ана Ван Патен за друга част от фотосесията. В нея Суини е облечена в предизвикателно розово бельо с дълбоко деколте, докато другите две жени също носят оскъдни дрехи.Хиперсексуализираният образ на Каси се превърна в централен елемент от развитието на героинята ѝ. В предишни епизоди 28-годишната актриса се появи облечена като бебе, с опашки и биберон, а също така и като кученце, което предизвика неодобрението на съпруга ѝ Нейт. Въпреки това, изобразяването на живота на звезда от OnlyFans предизвика критики от страна на фенове и реални създатели на съдържание в платформата, които го определят като неавтентично и неточно. Създателят на сериала Сам Левинсън обаче защити образа на Каси в интервю за „The Hollywood Reporter“.
„Това, което винаги сме искали да намерим, е допълнителен пласт на абсурда, който да вплетем, за да не оставаме твърде дълбоко в нейните фантазии или илюзии. Идеята е да излезем извън тях, да разбием четвъртата стена“, коментира Левинсън.
Прочети цялата публикация



Актриса от "Еуфория" проговори за конфликта между Сидни Суини и Зендая
Памперси и порно: Ел Фанинг се пуска в OnlyFans в сериала „Марго има проблеми с парите“
Изрязаха Сидни Суини от Дяволът носи Прада 2
Даниел Пеев - Дънди е големият победител в Сезона-Слънце на „Като две капки вода“
Роналдо си тръгна разплакан и без медал от финала на АШЛ (ВИДЕО)
Композиторът на Bangaranga пред bTV: Моментът, в който танцувах със стол, ще стане меме в интернет (ВИДЕО)
Соня Йончева с изповед пред Мон Дьо: Музиката ни разделя...
„Грешките“ на Дара (ВИДЕО)
DARA взриви сцената на „Евровизия“ с „Бангаранга“ (ВИДЕО)
Райна Кабаиванска празнува 65 години от дебюта си в зала "България" на 24-май
Случаите на морбили вече са близо 300
Шефът на общинския съвет предлага DARA да бъде обявена за почетен гражданин на София
Рекорд при строителството на жилища през 2025 г.
Стотици декари ниви продадени с фалшиви пълномощни от кмета на плевенско село
Четвърти ден без следа: Полиция, доброволци и дронове търсят изчезнал мъж край Мадан
Една зодия влиза в буря, друга удря джакпота днес
Русия започна мащабни ядрени учения с над 65 000 военнослужещи