Доналд Тръмп-младши се ожени на скромна церемония на Бахамите (ВИДЕО)

Доналд Тръмп-младши и Бетина Андерсън сключиха брак на церемония, състояла се в събота на частен остров на Бахамите. На събитието присъства тесен кръг от около 40 гости, сред които петте деца на младоженеца, както и братята и сестрите му – Иванка Тръмп, Ерик Тръмп и Тифани Тръмп заедно със своите семейства.
Сред поканените бяха още членове на семейството на булката и няколко от най-близките ѝ приятели. Според информация на американски медии организацията на сватбата е била поверена на известния дизайнер на събития Люис Милър, работил по редица престижни частни и обществени прояви в Съединените щати. Сватбената торта е изработена от популярната сладкарница Sweet Stacy’s в Палм Бийч, а калиграфът Бернар Майснер е създал ръчно изписаните менюта за тържеството.
Вижте тази публикация в Instagram.По информация на източници, близки до семейството, двойката първоначално е обмисляла сватбена церемония в Белия дом. Впоследствие обаче плановете са били променени заради напрегнатата международна обстановка и военния конфликт между Израел и Иран, като младоженците са предпочели по-дискретно събитие. Очаква се по-късно през годината да бъде организирано и по-мащабно празненство с участието на по-широк кръг роднини и приятели.
Президентът на САЩ Доналд Тръмп не присъства на церемонията. Ден преди сватбата той заяви в социалната мрежа Truth Social, че държавните ангажименти не му позволяват да напусне Вашингтон в настоящия момент, въпреки желанието му да бъде до сина си и бъдещата си снаха.
Доналд Тръмп-младши и Бетина Андерсън сключиха брак след близо година и половина заедно. Новината за годежа им стана публично достояние през декември миналата година. Според американски медии предложението за брак е било направено в президентската резиденция Кемп Дейвид по време на празнуването на рождения ден на Андерсън.
През април бъдещата булка организира моминско тържество в имението Мар-а-Лаго във Флорида. Сред гостите тогава бяха Иванка Тръмп, Лара Тръмп, Тифани Тръмп и бившата съпруга на Доналд Тръмп Марла Мейпълс. На събитието присъства и Кай Тръмп – дъщерята на Доналд Тръмп-младши от брака му с Ванеса Тръмп.
39-годишната Бетина Андерсън е добре позната фигура в светския живот на Палм Бийч. Тя е дъщеря на филантропката Ингер Андерсън и покойния банкер Хари Лой Андерсън-младши. Преди връзката си с Тръмп-младши тя беше сгодена за наследника на дъвкарската империя Wrigley – Бо Ригли. Това е първият ѝ брак.
За 48-годишния Доналд Тръмп-младши това е втори брак. Той беше женен за Ванеса Тръмп между 2005 и 2018 година, като двамата имат пет деца. След развода си той имаше дългогодишна връзка и годеж с бившата телевизионна водеща Кимбърли Гилфойл. Раздялата им стана публично известна в края на 2024 година, малко преди Тръмп да започне връзката си с Андерсън. По същото време Кимбърли Гилфойл беше номинирана за посланик на САЩ в Гърция.
Прочети цялата публикация



Тръмп-син след тайната сватба на Бахамите: Първи снимки
Тръмп-син след тайната сватба на Бахамите: Първи снимки
Синът на Тръмп след тайната сватба на Бахамите: Първи снимки
САЩ и Иран официално постигнаха мирно споразумение ВИДЕО
Дистанцираната от политиката Иванка Тръмп позира по бански след заплахата от покушение (СНИМКА)
Мелания отказа да отиде на сватбата на Доналд Тръмп-младши
Президентът на САЩ пропуска сватбата на сина си заради важни държавни дела
Бившата снаха на Тръмп и настояще гадже на Тайгър Уудс е диагностицирана с рак на гърдата
Ванс: САЩ са готови „фундаментално да трансформират“ отношенията си с Иран
Джорджа Мелони обвини Доналд Тръмп, че е отстъпчив към враговете на Запада
Салиба разкри физическите си проблеми
Генетици превърнаха растения в живи детектори на вируси
Износът на манго от Пакистан се свива заради войната в Близкия изток
Откриха картина на Пикасо за 15 млн. евро при акция срещу наркотрафик във Франция
Легенда на Германия посочи кой трябва да е титуляр в националния отбор
Гебрев за отравянето си: Съвместна операция между български управници и руски интереси
Колата на българско семейство падна в морето на пристанището в Неа Перамос
Невиждано от 1976 г.: Гореща вълна удари Великобритания, издадоха предупреждения за жеги