Директор в Локомотив Пловдив напусна поста си

Изпълнителният директор на Локомотив Пловдив - Георги Величков официално се разделя с клуба. Новината бе потвърдена чрез изявление от страна на ръководството, което прие решението с уважение и признателност към досегашния си лидер.
Георги Величков пое кормилото на пловдивския гранд в края на март, наследявайки Тома Цилев. Макар и за кратко, неговият принос към развитието на "черно-белите" бе оценен високо от всички в клуба. Величков се отличи с професионализъм, отдаденост и безрезервна ангажираност към каузата на Локомотив.
В момента не се съобщава кой ще поеме ръководния пост след напускането на Величков.
Прочети цялата публикация



Денислав Киров вече не е зам.-директор на ОД МВР-Бургас
Локо (Пд) представи нов генерален спонсор, скоро може да влезе в управлението на клуба
Кире Змейо напусна Струмска слава
Човек от щаба на Душан Косич напусна Локомотив Пловдив
Любо Пенев все по-близо до Локо София, готви сериозна чистка
Собственикът на Ботев Пловдив: Спортен директор не е нужен, не се меся в състава
Станислав Генчев официално пое Ботев Пловдив
Илиян Филипов: Спортен директор не е нужен, не се меся в състава
Локомотив Пд представи нов директор
В Милан предстои тотална революция - босът ще уволнява наред
От днес затварят за две седмици улица в ж.к. "Зорница"
Украйна извърши нова масирана атака с дронове срещу Москва, летищата са парализирани
Пробив! САЩ и Иран договориха ясна пътна карта за постигане на окончателно мирно споразумение в рамките на следващите 60 дни
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Белгия се издъни и срещу Иран с 0:0 в Калифорния
Преговорите в Швейцария между САЩ и Иран продължават в съседни зали чрез совалкова дипломация от страна на посредниците Пакистан и Катар
Перфектно време за плаж: Слънце, топло море и идеални температури по Черноморието
Сензацията Кабо Верде взе точка и от Уругвай
22 юни 1941 г. Хитлер напада СССР
Сериозна изненада в играта "Познай резултата"