Директор в Локомотив Пловдив напусна поста си

Изпълнителният директор на Локомотив Пловдив - Георги Величков официално се разделя с клуба. Новината бе потвърдена чрез изявление от страна на ръководството, което прие решението с уважение и признателност към досегашния си лидер.
Георги Величков пое кормилото на пловдивския гранд в края на март, наследявайки Тома Цилев. Макар и за кратко, неговият принос към развитието на "черно-белите" бе оценен високо от всички в клуба. Величков се отличи с професионализъм, отдаденост и безрезервна ангажираност към каузата на Локомотив.
В момента не се съобщава кой ще поеме ръководния пост след напускането на Величков.
Прочети цялата публикация



Денислав Киров вече не е зам.-директор на ОД МВР-Бургас
Локо (Пд) представи нов генерален спонсор, скоро може да влезе в управлението на клуба
Кире Змейо напусна Струмска слава
Човек от щаба на Душан Косич напусна Локомотив Пловдив
Любо Пенев все по-близо до Локо София, готви сериозна чистка
Собственикът на Ботев Пловдив: Спортен директор не е нужен, не се меся в състава
Станислав Генчев официално пое Ботев Пловдив
Илиян Филипов: Спортен директор не е нужен, не се меся в състава
Локомотив Пд представи нов директор
В Милан предстои тотална революция - босът ще уволнява наред
Партията на премиера Абий Ахмед печели убедително изборите в Етиопия
Затвориха четири летища в Москва
В криптобизнеса фамилията Тръмп винаги печели. Не и инвеститорите
В Крим спряха продажбата на бензин и дизел
Иран и САЩ създават „кризисна координационна група“
Десетки посрещнаха слънцето на Бегликташ (ВИДЕО)
Дъжд от украински дронове затвори 4 летища в Москва
Обрат в Лондон: Очаква се Киър Стармър да обяви оставката си днес под огромен натиск
Изтича срокът за почистване и деклариране на парцели в Гърция
Жеги и градушки в първите дни на лятото