Четири станаха жертвите на тежката катастрофа в София
Три са вече жертвите след вчерашната тежка катастрофа в София, след като един от пострадалите е починал от нараняванията си в УМБАЛ "Света Анна". В петък двама души загинаха при катастрофата с две коли и автобус на градския транспорт. Събраните доказателства сочат, че шофьорите на леките автомобили са с вина за катастрофата и са се движили с над 150 км в час.
Прочети цялата публикация



След тежката катастрофа в София: Свидетелства на очевидци и подробности за "Калашниците"
Ужасът на „Челопешко шосе”: четири са вече жертвите на тежката катастрофа (ОБЗОР)
Ужасът на „Челопешко шосе”: четири са вече жертвите на тежката катастрофа (ОБЗОР)
Кристин Илиева: Едва три-четири месеца след катастрофата разбрах колко сериозно е състоянието ми
Какво се знае за катастрофата на "Челопешко шосе" и кои са обвинените
След трагедията на „Челопешко шосе“: Камери от центъра на София да бъдат преместени на рискови участъци, предлага Демерджиев
Четвърта жертва на катастрофата от снощи
Две катастрофи за часове в София, коли се обърнаха на „България“ и на „Шипченски проход“
Пламен Абровски: В бюджета са предвидени 170 млн. евро за земеделските производители по т. нар. иранска помощ
Гранада отказа оферта на Левски за Ману Лама
Жълт код за опасни жеги в 14 области утре
Тежка катастрофа на бул. "България" в София, има пострадала жена
Ръководният екип на финансовото министерство има история в плашенето на хората с бюджета, каза Мирчев
Четири от американските самолети отлетяха от гражданското летище
След близо век: Би Би Си прекрати радиопредаването си на дълги вълни
Южна Корея вдигна изтребители заради руски и китайски самолети
Удариха Никола Цолов в първата обиколка (ВИДЕО)