Футболни звезди на слънчевия бряг: Стоичков, Кака и Баджо се събраха в Маями

Любопитна среща на футболни величия разтърси социалните мрежи, след като Христо Стоичков сподели уникален момент от престоя си в САЩ. Българската легенда, известна със своята страст към играта и неподправен чар, се отдаде на заслужена почивка в Маями, където компания му правят не кои да е, а самите Кака, Роберто Баджо и Аарон Винтер.
След като присъства на откриването на Световното първенство в Мексико Сити и изгледа на живо първия двубой от трибуните, Стоичков се отправи към слънчевите плажове на Маями. Там, под жаркото слънце и сред шума на вълните, четиримата футболни асове се насладиха на безгрижни мигове, далеч от напрежението на големите стадиони.
Легендарната осмица на България не пропусна да изрази възхищението си от победата на Аржентина и впечатляващото представяне на Лионел Меси. Снимката, която Стоичков публикува, бързо обиколи интернет пространството и предизвика буря от коментари сред феновете на футбола по цял свят.
Яркото слънце, златистият пясък и морският бриз се превърнаха в идеалния фон за тази незабравима среща между едни от най-големите имена в световния футбол. Стоичков, Кака, Баджо и Винтер доказаха, че приятелството и любовта към играта не познават граници и възраст.
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
Стоичков се възхити от Меси и отиде на плаж с Кака и Роберто Баджо
Денят, в който България покори футболната сцена: Триумфът над Германия на Мондиал '94
Андреа и Галена изненадаха феновете с обща поява на сцената
Андреа и Галена се качиха заедно на сцената в дискотека в Слънчев бряг (ВИДЕО)
Под открито небе в центъра на Благоевград: футбол, кино и семейни преживявания
Радина Кърджилова и Пламен Димов показаха любовни кадри от морския бряг (СНИМКИ)
България пулсира в ритъма на фестивали: Какво се случва в страната днес, 5 юли
Курбан за здраве събра футболните легенди на Крупник и Брежани
Христо Стоичков след зрелището Аржентина - Кабо Верде: Страхотна футболна вечер
Кола без шофьор затисна дете на година и половина в Бургаско, с опасност за живота е
Bloomberg: ЕС с нов инструмент срещу вноса от Китай
Полша и Франция обсъждат „ядрен чадър“ за Европа
CBS: САЩ не участват в преговорите за Иран в Оман
Линда Носкова спечели турнира "Уимбълдън" при жените
31 години от геноцида в Сребреница: Погребаха останките на още 10 жертви на клането от 1995 година
WSJ: Защо Путин отказва да спре войната в Украйна
Черно море представи отбора за сезон 2026/2027
Кола без шофьор затисна дете на година и половина в Бургаско, с опасност за живота е