19min Новини | 22.06.2026 06:21:05 | 33

Роми на бунт срещу наркотиците в София


Война с наркодилърите в столичния квартал „Христо Ботев“ поведоха жителите на ромската махала, предаде бТВ. В неделя по обед те се събраха на протест пред читалището, като призоваха районния кмет Георги Илиев и полицията да сложат ред и да разчистят квартала от продавачите на наркотици. Те дори бяха разлепили снимки на двама от тях на дъска, поставена пред сградата, с надписи: „Внимание! Дилър на наркотици! Пазете се!“. „Органите на реда много добре знаят кои са дилърите. Ние разчитаме на тях да си свършат работата. Не искаме децата ни да...

Прочети цялата публикация