Dnevnik.bg | 22.06.2026 07:25:00 | 14

Заразените с ебола в Конго надхвърлиха 1000 случая



Броят на заразените с ебола в ДР Конго надхвърли 1000 души, заявиха здравните власти. Според данните, съобщени от здравното министерство на страната, има потвърдени 1003 случая, включително 254 починали, като процентът на смъртност е вече 25.3%....

Прочети цялата публикация