Struma.com | 22.06.2026 09:18:23 | 9

Нападнаха и ограбиха малолетно момче в Благоевград


Около 21:10 часа на 21.06.2026 г., малолетно момче от гр. Благоевград е съобщило в районното управление, че около 21:05 часа на същата дата в района на ул. „Братя Иванови“ в гр. Благоевград непознат за него младеж е отнел от джоба му портфейл със сумата от около 52 евро в него и се е отправил в неизвестна посока. За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата...

Продължава

Прочети цялата публикация