Struma.com | 23.06.2026 11:15:47 | 23

Млада майка на две деца от Враца почина след свръхдоза с фентанил


24-годишна жена от Враца е починала след тежко предозиране със синтетичен наркотик, съобщи Plovdiv24.bg. Трагичният случай отне живота на млада майка на две деца и отново насочи общественото внимание към опасностите от употребата на синтетични дроги. Сигнал за неадекватното поведение на жената е подаден на телефон 112 от граждани, които я забелязали да се разхожда гола по улиците на града. На място незабавно е изпратен екип на Спешна помощ, който я транспортирал до МБАЛ "Христо...

Продължава

Прочети цялата публикация