Никога не е било толкова зле: Повечето хотели в Златни пясъци са наполовина празни
С 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение с юни 2025 г., отчита туристическият бранш. В един от най-големите ни курорти – Златни пясъци, по-голямата част от хотелите са наполовина празни, въпреки сериозните отстъпки в цените, които предлагат. "Толкова зле не е било досега", признава зам.-председателят на Съюза на хотелиерите в Златни пясъци Станислав Стоянов пред "Нова телевизия" в събота.
Прочети цялата публикация



"Толкова зле не е било досега": по Северното Черноморие се оплакват от голям спад на туристите
Русия сменя тактиката: милиони в Украйна са застрашени
Не звездите, а запалянковците са истинските герои на Мондиал 2026
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
Защо в Кения постоянно изчезват деца
Зендая посочи точния момент, в който се е влюбила в Том Холанд (ВИДЕО)
Протести и напрежение сред иранците преди нулевото равенство с Белгия
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Голям скандал и остри критики се развихри в лагера на Белгия
Бахрейн обвини Иран за атака с дронове
Техеран: Американските удари са грубо нарушение на меморандума за разбирателство
Арестуваните в Несебър взели подкуп за да пуснат водата на инвеститор
Как да удължим живота на батерията на смартфона си
Новак Джокович пожела среща с Федерер и Надал
Как тайно общество въвлича последователи в изолация и зависимости
Славия: Благодарим за подкрепата!
На ринга: Кметът на Петрич Д.Бръчков поздрави шампиона Георги Танчев