Четири от военните самолети на САЩ отлетяха от София, останалите – в понеделник
Четири от американските военни самолети, разположени на летище „Васил Левски”, са отлетели, за останалите предстои поетапно да отпътуват от понеделник. Това съобщиха от Министерството на отбраната в събота, цитирано от Нова тв. Разрешението за тяхното пребиваване изтича на 30 юни, след като Министерският съвет прие да удължи само с месец престоя на до 15 самолета на Военновъздушните сили на САЩ, както и на обслужващия ги личен състав и оборудване.
Прочети цялата публикация



Четири американски самолета са напуснали летище „Васил Левски, останалите – до дни
МО: Четири от американските самолети отпътуваха от летище „Васил Левски”
Задава се неудобна ситуация с американските самолети. Само летището в София можело да ги приеме
Ако Русия извърши инвазия: НАТО обмисля алтернативни планове за отбраната на Европа
Израел атакува 70 цели на Хизбула в Южен Ливан, групировката унищожила четири противникови танкове
Каква е позицията на Радев за Украйна? Това са ясните неща:
Тръмп: Подписването на мира с Иран може да стане още този уикенд в Европа. Аз няма да съм там, но Джей Ди ще е
Четири от американските самолети-цистерни напуснаха летище "Васил Левски"
Четири самолета цистерни на САЩ вече не са на летище "Васил Левски"
Ред Бул крие неподозирана сила за състезанието
Извънредно: Удариха танкер с мистериозен снаряд в Ормузкия проток
Англия пред ново изпитание: Рийс Джеймс с контузия
Какви са здравните ни права по време на пътуване
190 евро за тон хлебна пшеница на Софийската стокова борса тази седмица
Украински "Фламинго" подпалиха руски военен завод
Мъж загина при катастрофа край харманлийското село Иваново
Бахрейн обвини Иран за атака с дронове
Техеран: Американските удари са грубо нарушение на меморандума за разбирателство