Cross.bg | 27.06.2026 11:25:00 | 24

Катастрофа между два автомобила в София


Катастрофа между два автомобила в София. Сигналът е подаден около 13:00 ч. Инцидентът е станал на бул. "България" и ул. "Флора" в посока квартал "Бояна". По първоначални данни единият автомобил е отнел предимство на другия, съобщиха от СДВР за БНТ. Двата автомобила са управлявани от водачи на 29 години и на 59 години. Пострадала е една жена на 58-годишна възраст, която се е возила в автомобила с отнето предимство. На място има екипи на пожарната и линейка на Спешна помощ.    

Прочети цялата публикация