BTV | 28.06.2026 10:22:00 | 16

Едва 40% от спирките на градския транспорт в столицата предлагат сянка

„Защо не седнете?“ – питаме жена на спирката. Тя отговаря: „Провокиращ въпрос, няма пейки".

Прочети цялата публикация