Карло Анчелоти обясни защо Неймар не игра срещу Япония

Селекционерът на Бразилия - Карло Анчелоти обясни защо Неймар не игра срещу Япония. В средата на втората част при 1:1 всички очакваха в игра да се появи звездата на Селесао, но италианският треньор пусна на терена Габриел Мартинели. Това се оказа гениален ход, тъй като именно той донесе победата на Бразилия в добавеното време.
Говорих с него - можеше да влезе като резерва в 60-ата или 65-ата минута. Изравнихме резултата обаче и реших да не променям структурата на играта, защото отборът контролираше играта. А след това пазехме Неймар за очертаващите се продължения.
Разполагаме с много ресурси както на терена, така и на пейката, и е добре, че играчите са индивидуално силни. Трябва да оценим това. Това беше много важен мач. Япония е труден отбор, много организиран и трябваше да положим доста усилия“, каза Анчелоти.
Прочети цялата публикация



Анчелоти обясни защо не е пуснал Неймар
Анчелоти: Не мисля, че има такова нещо като план против Холанд
Крахът на футболната идентичност: Защо световните първенства изгубиха своята магия?
Бивш посланик на САЩ: "Путин се страхува от всичко и всички"
Винисиус: Анчелоти реши кой да бие дузпата, никога не съм бягал от отговорност
Роберто Карлош сравни Бразилия с Реал Мадрид: Познаваме добре тази история
Анчелоти обясни отсъствието на Неймар от състава на Бразилия
Анчелоти с респект към Япония: Мачът е като финал
Заплаха за сигурността на Руската федерация! Москва и Пекин се обединяват срещу разполагането на американски ракетни системи в Япония и Южна Корея
Англия – да играеш като на финал, но за бронза
Мълния предизвика пожар в Пирин, вижда се от Банско и Разлог (снимки/видео)
Министърът на отбраната изтегля нова наредба за извънреден труд в армията
Отстраненият лидер на турската опозиция Йозгюр Йозел основава нова партия
Хутите с нов ултиматум: Стойте далеч от саудитските пристанища
КЗК се захвана с харченето на публични средства за медицински изделия и помощни средства
КЗК извършва предварително проучване на реда за разходване на средствата за медицински изделия и помощни средства