Клоп: Искам хората отново да се радват, когато гледат Германия

Новият селекционер на Германия Юрген Клоп заяви, че основната му цел е да върне идентичността и увереността на Бундестима. По време на официалното си представяне той подчерта, че германският национален отбор трябва да играе смел, атакуващ и енергичен футбол, който да носи радост както на футболистите, така и на привържениците.
„Искам хората отново да се радват, когато гледат Германия. Имаме талантливи играчи и трябва да изградим отбор, който да бъде разпознаваем със своя стил“, каза Клоп. Той допълни, че възнамерява да отдели сериозно внимание и на развитието на младите футболисти, които ще бъдат гръбнакът на националния тим през следващите години. Новият селекционер ще дебютира начело на Германия през септември в квалификациите за Евро 2028, предава El País.
Прочети цялата публикация



Елена Поптодорова пред ФАКТИ: Решението за американските самолети е взето – време е да покажем, че сме надежден съюзник
Христо Янев след успеха над Макаби Тел Авив: Отново видяхме един отбор, който знаеше в какво е силен и познаваше слабите страни на противника
Кой е Абас Арагчи и защо днес светът следи всяка негова дума?
Кои книги най-често попадат в списъците „трябва да прочетеш поне веднъж“?
Гонзо обяви новия шеф на съдиите и защо Лудогорец няма да плаща компенсация
Бритни Спиърс изуми с дръзка промяна: Показа новата си цветна коса (СНИМКИ)
Кой има имен ден днес, 24 юли. Честито!
Какво иска да промени Анди Бърнам във Великобритания
Юрген Клоп официално пое Германия
Арсенал получи успокоителни новини за бъдещето на Артета
Лудогорец - Ботев Пловдив /стартови състави/
Гласувай и избери Играч на мача на Лудогорец - Ботев Пловдив!
Салидо разтресе гредата в първите минути на двубоя срещу Ботев Пловдив (видео)
След близо две седмици: Откриха тялото на мъжа, изчезнал във водите на язовир „Доспат“
„Турмс Безсмъртния“, Мика Валтари
DARA стана почетен гражданин на Варна
Новата мания при обувките: Палецът излиза на преден план
Етър изпусна победата срещу Рилски спортист в края
Почитатели на певицата Бони Тайлър си взеха последно сбогом с нея в родния й Уелс