Феновете на Барселона освиркаха Френки де Йонг на „Камп Ноу“

Френки де Йонг бе посрещнат с освирквания от част от феновете на Барселона по време на официалното представяне на отбора преди двубоя за трофея „Жоан Гампер“.
29-годишният полузащитник отново се оказа в центъра на критиките на каталунските привърженици. Нидерландецът от години разделя мненията на феновете, като част от тях неведнъж са призовавали за неговата продажба.
Ситуацията се усложни след Световното първенство, когато при завръщането си в Барселона Де Йонг получи сериозна травма на коляното и бе изваден от строя за началото на сезона.
Докато името му бе посрещнато с аплодисменти от част от публиката на „Камп Ноу“, други фенове ясно изразиха недоволството си с освирквания и освиркващи възгласи.
Прочети цялата публикация



Рафиня поема капитанската лента на Барселона
Барселона привлича хърватския страж Доминик Ливакович
Барселона официално обяви Родри
Официално: Барселона обяви Родри
Родри с рекордна заплата в Барселона
Барса с двоен трансферен удар: Микаутадзе и Педро Поро
Барселона отваря вратата на основен защитник, Арсенал дебне за удар
Барселона с изненадващ вариант за атаката при провал с Алварес
Нападател на Барселона е казал "да" на ПСЖ
Барселона започна преговори за Родри
Обвиниха 43-годишен мъж за кражба на вещи от автомобил, докато собственикът спял в него
Вицепремиерът Иво Христов пристига в Бургас заради Евровизия
Най-опасното състезание в света взе нова жертва
Деца с книги в ръка и с мисия за доброто: Необикновена библиотека на каруца обикаля ловешко село (СНИМКИ)
Путин каза, че украинските атаки нямат „критични последици“ и нареди да се възстановят изгорелите складове на Wildberries
Дневен хороскоп за 20 август: Безпрепятствен ден за Близнаци, Рак – бъдете предпазливи с думите днес
ЦСКА излиза срещу критската крепост в битка за място в Лига Европа
Дизелът може да премине 1,80 евро за литър, а бензинът започва да липсва: Какво предупредиха търговците
Николета Лозанова влуди мрежата с гореща СНИМКА
Стотици клиенти и до 3000 евро дневно: Баща и син продавали психотропни лекарства онлайн като хранителни добавки