Бойко Борисов

Борисов: Ще се изядат помежду си! Аз го разбирам Радев - видял съм го с Дянков и Цветанов, които се караха

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отиде в Бургас, където обяви курс към връщане на партията към ясно изразена…

 Offnews.bg (преди 35 дни)

Борисов от Бургас: Управляващите не могат да формулират едно изречение, без да споменат ГЕРБ

Няма започнато и свършено изречение без ГЕРБ и Бойко Борисов - те не могат да формулират такова изречение. Така лидерът…

 Burgas24.bg (преди 35 дни)

Бойко Борисов обяви завръщането на ГЕРБ към ясно изразена дясна и консервативна политика

Той отново защити решението на ГЕРБ да не издига собствена двойка на всяка цена и попита защо останалите…

 Nova.bg (преди 35 дни)

Бойко Борисов: ГЕРБ трябва да стане отново силна дясна, консервативна партия

Лидерът на ГЕРБ отново изтъкна, че партията му няма нужда да издига кандидат за президент на всяка цена

 Dnes.dir.bg (преди 35 дни)

Бойко Борисов идва в Бургас

Визионерска дискусия "Следващите 20: Визия за бъдещето“ организира Сдружение "Граждани за европейско развитие на България“. Форумът е част…

 Burgas24.bg (преди 36 дни)

Бившият зам.-кмет на Пловдив Владимир Темелков напуска ГЕРБ

Бившият зам.-кмет на Пловдив Владимир Темелков е подал заявление за напускане на ГЕРБ, съобщи в. "24 часа". Темелков е…

 Offnews.bg (преди 37 дни)

Роенето в ГЕРБ продължава. Общински съветник от Пловдив също напуска

Роенето в ГЕРБ продължава. След като в предходните дни цялата младежка структура на партията на Бойко Борисов се…

 Mediapool.bg (преди 38 дни)

Младежкият ГЕРБ във Враца се разпада след над 50 оставки

Младежката организация на ГЕРБ във Враца на практика е пред разпад, след като във вторник оставка хвърли председателят…

 Mediapool.bg (преди 39 дни)

Съюзът на писателите ще защитава българския език заедно с Бойко Борисов

Чистотата на българския език ще защитава Съюзът на българските писатели със съдействието на Бойко Борисов и ГЕРБ, съобщиха…

 Ploshtadslaveikov.com (преди 39 дни)

50 младежи напускат ГЕРБ във Враца, чувстват се недооценени

Над 50 членове на младежката струтура на ГЕРБ във Враца напускат партията, съобщи във фейсбук председателят им Влади…

 Offnews.bg (преди 39 дни)

Мартин Харизанов напуска ГЕРБ

„Благодарен съм на ген. Бойко Борисов за доверието и подкрепата през годините”, заяви той

 Nova.bg (преди 40 дни)

Знаков кадър на ГЕРБ във Враца напуска партията на Бойко Борисов

Областният координатор на младежката организация на ГЕРБ във Враца и общински организационен секретар на формацията в града Мартин…

 Mediapool.bg (преди 40 дни)

Кузман Илиев: Гюров се готви да оглави нова партия след изборите

Според лидера на "България може" стремежът на Бойко Борисов е да спаси себе си политически

 Dnes.dir.bg (преди 40 дни)

Вежди Рашидов: Ако Бойко Борисов се беше кандидатирал за президент, щях да го подкрепя

Ако Бойко Борисов се беше кандидатирал за президент, щях да го подкрепя. Това каза снощи Вежди Рашидов в…

 Cross.bg (преди 40 дни)

Рашидов: Йотова е моят мажоритарен избор

Ако Бойко Борисов се бе кандидатирал за президент, щях да застана зад него, заяви бившият председател на Народното…

 Dnes.dir.bg (преди 41 дни)

Георг Георгиев: ГЕРБ е желан партньор от всички, индиректно ще бъдем играчи

Няма политик, който да е наложил името си без да се е състезавал с Бойко Борисов. Всеки, който…

 Cross.bg (преди 41 дни)

Няма да гласувам за Йотова. Създал съм ГЕРБ, за да победя БСП, твърди Борисов

Със сигурност няма да гласувам за Йотова и за много други кандидати. Илияна Йотова е моят идеологически противник.…

 Offnews.bg (преди 41 дни)

Борисов каза за кого ще гласува, но разочарова Гюров

„Ще гласувам за Гюров, но няма да спечелите.“ С тези думи лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов направи най-категоричното…

 Burgasinfo.com (преди 41 дни)

„Тази мръсна кампания започна със страшна сила“: Борисов с коментар за президентските избори

Със сигурност няма да гласувам за Йотова и за много други кандидати. Илияна Йотова е моят идеологически противник.…

 Dariknews.bg (преди 41 дни)

„Тази мръсна кампания започна със страшна сила“: Борисов с коментар за президентските избори

Със сигурност няма да гласувам за Йотова и за много други кандидати. Илияна Йотова е моят идеологически противник.…

 Dariknews.bg (преди 41 дни)