БНР | 21.10.2020 14:06:13 | 105

Въоръжен с автомат взел около 20 заложници в банка в Грузия


Мъж, въоръжен с автомат и граната, е взел около 20 души за заложници в банка в грузинския град Зугдиди. Полицията води  преговори с похитителя, които е поискал  500 000 долара, автомобил и въртолет. Според някои съобщения, нападателите са двама.

Прочети цялата публикация