Внучката на Живков: Хора от БСП ми предложиха да бъда вицепрезидент на Радев

"Хора от БСП" са предлагали на внучката на Тодор Живков да бъде вицепрезидент на Румен Радев. За това разказа пред Нова телевизия самата Евгения Живкова.
Тя не уточни конкретна дата, но най-вероятно става дума за 2016 г.
Не искам да ставам вицепрезидент или президент по простата причина, че знам какъв живот ме очаква. Най-малкото от гледна точка на ограниченията, каза Живкова.
От БСП хора ми предложиха. Не съм се познавала с Румен Радев, обясни тя.
Внучката на Живков разказа и за контактите си с Бойко Борисов:
"Чрез Борисов дойде предложение за мен да се включа в редиците на НДСВ, когато НДСВ спечелиха изборите през 2001 г. Но тогава аз бях приела вече поканата на БСП и нямаше как дори и да помисля за такава възможност."
Бойко Борисов е умен човек. Опитвал се е да попие каквото може абсолютно от срещите си с дядо ми. След което беше и при Симеон Сакскобургготски, все пак Симеон Сакскобургготски го направи главен секретар, заяви Евгения Живкова.
Борисов се грижеше за дядо ми. Не мога да кажа нищо лошо спрямо него като човек, защото ние сме му благодарни за грижите, които - извън неговата фирма - той самият полагаше като цяло. Борисов пое охраната, когато махнаха държавната охрана на Тодор Живков, разказа неговата внучка.
Прочети цялата публикация



Йордан Иванов, ДСБ: Борисов да не се прави на Шехерезада
"Пеевски ще падне": новата ера в България вече настъпва
Йордан Иванов: Борисов да не се прави на Шехерезада, краят на кабинета е неизбежен
След протеста срещу бюджета: нова ситуация в България
Драгомир Стойнев: Този бюджет е едно добро начало за бъдеща промяна на данъчната система
Калина Андролова: САЩ не просто се оттеглят от България, но и както казва Захарова, ни оставят за фронтова държава
Бимбалов: Хора, създадени от ДС, преподават на новите поколения
Проф. Вълчев: Колкото повече агонизира държавата, толкова по-голяма вълна ще се вдигне
Безнадеждност 2 - Сектата пак ще спечели
Анна-Шермин от "Ергенът: Любов в рая" призна правила ли е секс за пари и други подробности от личния си живот
Коледари от ОУ „Любен Каравелов“ наричаха за здраве в Община Бургас
Зеленски се срещна с европейски лидери в "решаващ" за Украйна момент
Дмитрий Песков: Новата стратегия за сигурност на САЩ съответства на визията на Русия
Силно земетресение с магнитуд 7,6 удари Североизточна Япония
Дара разкри как се бори с желанието за цигари
Капитанът на Ювентус: Наполи ни притисна и направихме недопустими грешки
74-годишен мъж от е починал при пътно-транспортно произшествие
Надежда Бобчева: "Софекострой" работи активно за стабилизиране на ситуацията със сметопочистването в район “Люлин”
Мъж е в кома, а приятелят му със счупен нос след жесток побой пред магазин в "Люлин 2"
Иван Стоянов: Стремим се към най-високото