Остава пълно отделението за лечение на covid 19 в общинската Белодробна болница в Стара Загора
Остава пълно отделението за лечение на covid 19 в общинската Белодробна болница в Стара Загора. Леглата са общо 19 и се заемат веднага след изписването на пациент, съобщи за Радио Стара Загора д-р Камелия Харачерова, управител на лечебното заведение. По думите й тази вълна от заболеваемост е много по-продължителна. “Много се различава и симптоматиката при […]
The post Остава пълно отделението за лечение на covid 19 в общинската Белодробна болница в Стара Загора appeared first on Stz7 Стара Загора.
Прочети цялата публикация



Състоянието на едното дете, пострадало с тротинетка вчера, остава непроменено - в реанимация, с тежка черепно-мозъчна травма
20-годишен младеж без книжка е в болница след катастрофа край лознишкото село Студенец
След сигнал на „Възраждане“: Проверка потвърди лошото състояние в ИСУЛ
Опит за селфи е причината за удара от волтова дъга в Стара Загора
Жестоко нападение в Стара Загора: Младежи пратиха възрастен мъж в болница
Двама младежи пострадаха тежко, след като бяха поразени от електрическа дъга от контактната мрежа с високо напрежение в района на жп гарата в Стара Загора
Фатално селфи върху вагон в Стара Загора: Пострадалите младежи от токов удар са в тежко състояние
Двама 17-годишни са в болница след токов удар на ЖП гарата в Стара Загора
Огнище на шарка по дребните преживни животни откриха в Първомай
Качеството на атмосферния въздух в Стара Загора остава без регистрирани превишения по контролираните показатели
Моуриньо започва с едва 13 играчи в Реал Мадрид
НА ЖИВО: Никола Цолов в основното състезание в Австрия
Откриха асирийски артефакт на 2700 години
Дете и баща му паднаха от атракцион в Антоново, след като седалката на люлката се скъса
Манчестър Сити счупи трансферния рекорд: Плати 135 млн. евро за английски национал
Кувейт прехвана две балистични ракети в небето си
Борислав Гуцанов: Това е преходен бюджет, но 131 гласа в парламента не бива да се пропиляват
Крим под обсада: Извънредно положение, празни бензиностанции и километрични опашки за бягство
Той снима медицинските сестри в Либия и не ги забрави: Фредерик дьо Ла Мюр пред NOVA