Гергана от Фермата е внучка на последния шеф на УБО

Драматична е съдбата на една от внучките на последния шеф на УБО - Ген. Георги Милушев, който понастоящем е собственик на голяма верига за черна и бяла техника, пише Ретро. Кръстената на него Гергана е преминала през серия житейски обрати, за които реши да разкаже след участието си във „Фермата“.
Три жестоки битки бележат живота на наследницата на генерала, оглавявал службата за охрана на Тодор Живков до последно. Две седмици след сватбата ѝ през 2014г. тя разбрала, че е бременна. Покрай прегледите става ясно, че е болна от рак на шийката на матката. Лечението се оказало успешно, но загубила бебето. Навръх Бъдни вечер на следващата година Гергана преживява горчилката на принудителния аборт отново. Семейството преживяло кошмара не се отказва да сбъдне мечтата си. Така година по-късно се родил техният син - правнук на ген. Милушев. Бившият шеф на УБО е на 85 години, дядо е на общо осем правнучета. Милушев се хвали, че семейството му наброява 19 души и когато се съберат трябва да наемат конферентна зала.
Прочети цялата публикация



Юбилейният десети сезон на „Фермата“ стартира на 31 август по bTV с изпитания за силата на човешките взаимоотношения
Юбилейният десети сезон на „Фермата“ започва на 31 август с нови водещи и нови правила
Активистка беше задържана при посещението на Радев в Струмяни
Задържаха жена при визитата на Радев в Струмяни, навлязла в журналистическа зона без да се идентифицира (ВИДЕО)
Активистка е арестувана при посещението на Радев в Струмяни
Министър Шишков: Съживихме проекта за Софийския околовръстен път, за празника си София ще получи малък подарък след дълги години безхаберие
Семейството на Ози Озбърн работи по биографичен филм за него
Задържаха журналистка по време на визитата на Румен Радев в Струмяни (ВИДЕО)
Задържаха журналистка по време на визитата на Румен Радев в Струмяни (ВИДЕО)
Шишков обеща ПУП за последния участък на околовръстното за Деня на София
Торонто Раптърс вади номер 7 в чест на Кайл Лаури
Случаят "Петрохан": Готови са още две от експертизите за смъртта на шестима души
Бизнес съюз се възпротиви на планираното ново вдигане на осигурителния таван
Американският посланик предизвика дипломатически скандал в Белгия
Заловиха 69-годишна дилърка при спецакция в столичния квартал „Христо Ботев“
Космическо LEGO: Китайските корпорации произвеждат масово сателити
Хокон Осми ще е новият норвежки крал
НА ЖИВО: Жребият на ЦСКА в Лигата на конференциите
Последният уикенд на август: Какво очаква всяка зодия