Заради сигнал за бомба в сградата на Община Стара Загора евакуираха служителите
Сигнал за взривно устройство в сградата на Община Стара Загора е получен днес на спешния телефон 112, в 12.10 часа от мъжки глас. Служителите на администрацията са евакуирани, а екипи на полицията проверяват сградата.
The post Заради сигнал за бомба в сградата на Община Стара Загора евакуираха служителите appeared first on Stz7 Стара Загора.
Прочети цялата публикация



Заради сигнал за бомба: Евакуираха Районния съд във Варна (ВИДЕО)
Огнище на шарка по дребните преживни животни откриха в Първомай
Административната сграда на „Тролейбусни и автобусни превози“ ЕООД в Стара Загора е енергийно обновена
ОPEN BUZLUDZHA 2026 събира Роби, Мона, Прея и Тригайда на най-извънземната сцена
Получен е сигнал за бомба в сградата на община Елин Пелин
Сигнал за бомба в сградата на Община Елин Пелин
НЧ „Христо Танев – 2020“ организира безплатни летни занимания за деца
Бизнес, индустриализация и нови работни места са приоритет за ръководството на Община Стара Загора
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Заради сигнал, че „сградата е минирана“: Евакуираха Механотехникума в Разград
Далас изненада: избра си треньор с нулев опит в НБА
Обявиха кога ще играят ЦСКА и Дери Сити
Зад огромните печалби на IT гигантите се крият тревожни показатели за паричните потоци
Магнитни бури на 24 юни 2026: Кр индексът ще скочи до 4.00
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
Иран и САЩ създават четири работни групи след преговорите в Швейцария
С два гола на Холанд Норвегия победи Сенегал и продължава в следващата фаза
Мегз: От най-младия дизайнер със Златна игла се превърнах в престъпник
Вишерадската група се събира в Будапеща