Заради сигнал за бомба в сградата на Община Стара Загора евакуираха служителите
Сигнал за взривно устройство в сградата на Община Стара Загора е получен днес на спешния телефон 112, в 12.10 часа от мъжки глас. Служителите на администрацията са евакуирани, а екипи на полицията проверяват сградата.
The post Заради сигнал за бомба в сградата на Община Стара Загора евакуираха служителите appeared first on Stz7 Стара Загора.
Прочети цялата публикация



Заради сигнал за бомба: Евакуираха Районния съд във Варна (ВИДЕО)
Огнище на шарка по дребните преживни животни откриха в Първомай
Административната сграда на „Тролейбусни и автобусни превози“ ЕООД в Стара Загора е енергийно обновена
ОPEN BUZLUDZHA 2026 събира Роби, Мона, Прея и Тригайда на най-извънземната сцена
Получен е сигнал за бомба в сградата на община Елин Пелин
Сигнал за бомба в сградата на Община Елин Пелин
НЧ „Христо Танев – 2020“ организира безплатни летни занимания за деца
Бизнес, индустриализация и нови работни места са приоритет за ръководството на Община Стара Загора
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Заради сигнал, че „сградата е минирана“: Евакуираха Механотехникума в Разград
Десет години след Брекзит: британският бизнес още се настройва за живота извън ЕС
Фотогалерия: Възходът на китайското фоа гра
Рюте ще бъде на официално посещение в САЩ
"Пране на пари": Мотивът за експулсирането на Олег Невзоров, което е било отменено
Денят ще започне със слънце, но ще има и летни бури
Как въздушните възглавници се задействат толкова бързо при катастрофа? Обяснение на физиката и химията зад тях
Норвегия достигна елиминациите след 3:2 над Сенегал
CNN: Започнаха големи съкращения в "ненужното" Национално разузнаване на САЩ
Голям мач на Ерлинг Холанд! Норвегия срази Сенегал на Мондиал 2026