Кейт Мидълтън изненада с изпълнението си на финала на "Евровизия" (ВИДЕО)

Съпругата на британския престолонаследник принц Уилям - Кейт Мидълтън, изненада всички на финала на "Евровизия", когато се появи в компилация, откриваща големия финал на песенния конкурс от миналогодишните победители от Украйна "Оркестър Калуш", пишат британските издания "Индипендънт" и "Мирър", цитирани от БТА.
В началото на финала на конкурса бе излъчено видео, с което се припомняше песента "Стефания", с която украинците победиха миналата година. В клипа победителите пеят в метрото на Киев, но някои пасажи от песента им са "поверени" на други изпълнители, сред които първият им подгласник Сам Райдър, Андрю Лойд Уебър или Джос Стоун. Сред тези други изпълнители изненадващо бе и Кейт Мидълтън.
Във видеото тя се появи за съвсем кратко, за около 10 секунди, през които се вижда как тя свири на пиано. За това изпълнение Кейт бе избрала да облече синя рокля, която напомня синия цвят от знамето на Украйна. Дизайнер на тоалета бе Джени Пакам. Кейт носеше обеци на покойната кралица Елизабет Втора.
Нейното участие в клипа е било предварително записано миналия месец в Червената стая на Уиндзорския замък, пояснява Би Би Си.
Прочети цялата публикация



"Зимното яйце" на Фаберже счупи рекорда с продажба за $30,2 милиона (ВИДЕО)
Принцеса Кейт присъства на службата за Деня на примирието ВИДЕО
Оспорван полуфинал: Зрителите на "България търси талант" дават последен шанс за финала днес
Думите, с които Верстапен трогна света след загубата на титлата (ВИДЕО)
Слави Трифонов направи грандиозен подарък за юбилея на Софи Маринова (ВИДЕО)
Клаудия Шифър се появи на прием с Кейт Мидълтън и принц Уилям
Кейт Мидълтън поема пълен контрол над стила си след раздялата със стилистката си
Чикагото от “Игри на волята”: Пазех целия си потенциал за финала! Исках да играя с Калин! (ВИДЕО)
Меси направи Интер Маями шампион в МЛС (ВИДЕО)
Кралски блясък: Децата на принцеса Кейт я придружиха на ежегодната ѝ коледна служба (СНИМКИ)
От 15 декември ще е активен онлайн CO₂ калкулатор. Превозвачите могат да определят класа на емисии въглероден диоксид
Почит към героите: представители на Русия, Беларус и АБВ поднесоха цветя в Плевен и Пордим по случай 148 години от Плевенската епопея
Руски войници бяха осъдени за убийството на американски доброволец в Украйна
Ван И призова Германия за сътрудничество и подкрепа по въпроса за Тайван
Столична община представи умен чатбот за детските ясли, градини и училищата в София
Йемен затвори въздушното си пространство за кратко заради напрежение на юг
Бойко Борисов се срещна с Кристофър Смит
Още беди за "кралете" след загубата от Селта: Мбапе със счупен пръст, Милитао аут за няколко месеца
Култова участничка от "Ергенът" се сгоди (СНИМКИ)
Протестиращи гръцки фермери играха футбол на пистата на летище "Никос Казандзакис" на Крит