На 17 септември ще се формира лява коалиция, която подкрепя кандидатурата на Ваня Григорова за кмет на София

На 17 септември, неделя, в 13,00 часа, в къщата-музей "Димитър Благоев" на ул. "Лайош Кошут" №34 ще бъде подписано коалиционно споразумение за участие в местните избори между партии и организации, които подкрепят кандидатурата на Ваня Григорова за кмет на София и ще се явят с обща листа за общински съветници в Столичния общински съвет. Водач на листата ще бъде Ваня Григорова.
Прочети цялата публикация



Анди Бърнъм обяви, че ще се кандидатира за поста на министър-председател на Обединеното кралство
Представянето на БСП на частичните избори - победа в едно населено място, балотаж в друго, подобряване на резултата в София
Кандидатът на "БСП - Обединена левица" за кмет на район "Средец" д-р Пламена Заячка организира дискусия на тема "Зависимости: от знание към действия"
Глас народен! Повечето германци очакват наесен първия премиер на провинция от "Алтернатива за Германия"
Крисия изрази готовност да представи България на "Евровизия" отново (ВИДЕО)
Нов разрив между Мелони и Тръмп
Благотворителният "Мач на Надеждата" в Бургас събра 348 447 евро
Заради войната: икономиката на Русия е на ръба
Виена: ЕС вече трябва да поднови контактите с Владимир Путин
София пред ключова стъпка към стабилизиране на сметопочистването в десетки райони
Близо 430 безработни са започнали работа през май в област Стара Загора
Лъжа за мозъка: Младежи в Азия поръчват фалшива храна и пушат виртуално за щастие