Тейлър Суифт отново посети мач на Травис Келси

Тейлър Суифт не изпусна възможността да гледа Травис Келси на футболното игрище.
Звездата пристигна в MetLife Stadium около 40 минути преди началото на мача в неделя вечерта, за да гледа Келси и неговите Kansas City Chiefs да побеждават New York Jets с 23-20.
SNY публикува видео на Суифт, облечена в сини дънкови къси панталони, черен топ с дълги ръкави и кожено яке. Певицата беше придружена от актьорите Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Софи Търнър и Хю Джакман. Телевизионното предаване на NBC показа Суифт няколко пъти по време на играта, включително кадър на поп звездата, в който е прегърнала майката на Келси, Дона, която носи фланелка с номера на сина си – 87.
Появата на Суифт идва седмица след като тя беше на стадион Arrowhead - облечена в червено и бяло, цветовете на отбора на Келси, за да гледа победата на Kansas City Chiefs 41-10 срещу Chicago Bears.
Суифт е в почивка от турнето си Eras Tour, което се подновява на 9 ноември в Буенос Айрес, Аржентина. NBC пусна реклама за турнето около 20 минути преди началото на спортното събитие.
MetLife Stadium е познато място за Суифт, която изнесе там три разпродадени концерта през май. Сред присъстващите на два от концертите беше куотърбекът на New York Jets - Арън Роджърс, който се завърна в отбора този уикенд, след като нарани лявото си ахилесово сухожилие в четвъртата игра от дебюта си за отбора на 11 септември.
Нито Суифт, нито Келси са разкрили подробности за връзката си. Келси каза в своя подкаст „New Heights“, който води заедно с брат си Джейсън Келси в средата на миналата седмица, че Суифт „изглеждала невероятно“.
Присъствието на Суифт миналата седмица на стадион Arrowhead повиши рейтинга на телевизията. От една седмица феновете в социалните мрежи спекулират относно това дали Суифт ще присъства на футболния мач, който се състоя в неделя вечер в Ню Джърси. Певицата не ги разочарова и се появи заедно със своите приятели.
Травис и Тейлър напуснаха спортното събитие отделно, за разлика от предходната седмица.
Прочети цялата публикация



Борусия Дортмунд взе комфортна преднина над Аталанта в първия мач от 1/16-финалите на Шампионската лига
Галатасарай унижи Ювентус с исторически разгром в Истанбул
В Алжир пак хвалят звезда на Левски
Треньорът на Ювентус с критики към колегата си от Интер: Това е нещо, което никога не съм очаквал
21-годишен мъж, планирал атентат на концерт на Тейлър Суифт, бе обвинен в тероризъм
УЕФА отново заложи на Радослав Гидженов
Барселона ще се връща на върха в каталунско дерби
РБ Лайпциг отново стъпи накриво в Бундеслигата
Реал Мадрид разгроми Реал Сосиедад и излезе начело в Ла Лига
Треньорът на Спартак Варна: Много съм разочарован!
От последния час! Затвориха част от пътя Бургас – Долно Езерово!
Затворен за леки автомобили е пътят Бургас – Долно Езерово заради наводнена отсечка до „Сомат“
От последния час! Затвориха магистрала „Тракия“ между Бургас и Зимница!
Пил шофьор се удари в стълб след гонка с полицията в Хасково (СНИМКИ)
Възнобновиха пътническите полети от Европа от Венецуела
Украинската армия плени българин, сражавал се за Русия
Германска провинция обяви "Алтернатива за Германия" за екстремистка група
Хороскоп за 18 февруари 2026: Денят е подходящ за вземане на отдавна отлагани решения
Tesla сглоби първата бройка на Cybercab
Воланът на TECHART вече и за по-специалните модели на Porsche