Fakti.bg | 12.03.2024 05:28:14 | 21

Голяма драма на мач на Роналдо, Кристиано намери мрежата 2 пъти, но тимът му се провали в ключова международна среща

Ал Насър с Кристиано Роналдо отпадна от азиатската Шампионска лига на четвъртфинал, след като загуби след дузпи от Ал Аин. Първата среща между двата тима завърши с успех за Ал Аин с 1:0.

В реванша гостите поведоха с 2:0 и общото 3:0. Стигна се до 3:2 след 90 минути в мача в Саудитска Арабия.

Звездата Садио Мане се отчете с асистенция за Гариб (45'), гостите си вкараха автогол шест минути след почивката, а Телеш в 70-ата минута направи временното 3:3 в общия сбор.

В продълженията домакините останаха с човек по-малко, тимът от ОАЕ поведе отново, а Кристиано Роналдо (118') от дузпа беше точен за 4:3 за домакините.

Така се стигна до инфарктното 4:4 в общия резултат и рулетка на дузпи. Там за домакините Роналдо отново реализира, но пропуски направиха други звезди - Брозович, Телеш и Отавио и гостите продължиха към полуфиналите.