Вече е ясен първият хедлайнер на Мидалидаре Рок догодина - Manowar!
Manowar ще е първият хедлайнер на Мидалидаре Рок през 2025 година. Това обявиха организаторите по време на първия ден от тазгодишното издание на музикалния фестивал, предаде БТА.
Групата свири за първи път в България през юли 2007 г. в Каварна, подарявайки на почитателите си изпълнение на националния химн "Мила Родино". Именно това заедно със специално обръщение от името на Manowar с покана за фестивала между 11 и 13 юли 2025 година беше излъчено веднага след изпълненията на един от тазгодишните хедлайнери Accept.
Преди това тази вечер някои от най-популярните си хитове изпълниха групите HammerFall, Saxon и Delain. Сред участниците утре са Mr. Big и Axel Rudi Pell, а в неделя хедлайнер е Deep Purple.
Прочети цялата публикация




Музикантите от Bad Religion за първи път в България, за да открият рок фестивала в Мидалидаре
Музикалните раздели на Ричи Блекмор: Един китарен гений и "абсолютен задник" на 81 г.
25-тото издание на музикалния фестивал Coachella започна и събра някои от най-известните поп звезди в калифорнийската пустиня
"Уволнен си!": Кой беше отстранен от началото на втория мандат на Доналд Тръмп
Едуар Филип е фаворит за президент на Франция, но битката ще е тежка
Виртуозът Александър Болдачев пред Факти: „Арфата може всичко! Тя е лукс, блясък, безкрайност !“
Нов национален стадион отново през крив макарон
Ето кой стигна полуфиналите в Лига Европа
Министър Адемов: Пенсионерите да бъдат спокойни, швейцарското правило ще бъде спазено
Всяка грешка може да се окаже фатална: Реваншите от 1/4-финалите в Лига Европа обещават драма и обрати
17 април 2014 г.: Умира Габриел Гарсия Маркес
Десетки дръвчета в Русе ще бъдат "облечени" с шарени плетива и рисунки
Фермери блокираха рафинерия в Ирландия, което доведе до недостиг на гориво в почти половината бензиностанции
Пожар в къща в Бургас вдигна огнеборците на крак
Певецът D4vd е арестуван по подозрение за убийство на тийнейджърка
3 милиона и 200 хиляди българи декларират, че ще гласуват на парламентарните избори
Русе днес ще бъде един от най-топлите градове в страната
Министър Щонова: Растениевъдството е стратегически сектор, затова първите мерки на държавата бяха насочени към него
Последен ден за политическа агитация, утре е денят за размисъл