Cross.bg | 08.09.2024 04:19:01 | 40

Левски победи Ботев Враца с 3:2 в контролна среща

Левски победи Ботев Враца с 3:2 в контролна среща, играна на "Герена". "Сините" изиграха силно първо полувреме, в което Евертон Бала откри резултата в 7-ата минута, а в 20-ата Мустафа Сангаре удвои. Иван Василев върна врачани в мача в 67-ата минута, а четири след това Келиан ван дер Каап вкара трети гол за домакините. В 73-ата минута Даниел Генов оформи крайния резултат. Малко преди това Фабио Лима получи нова контузия и остави своя отбор с десет души на терена, тъй като Станислав Генчев беше пуснал в игра всички футболисти, с които разполагаше за този мач.   Левски - Ботев Враца 3:2 1:0 Евертон Бала (7) 2:0 Мустафа Сангаре (20) 2:1 Иван Василев (67) 3:1 Келиан ван дер Каап (71) 3:2 Даниел Генов (73)