Fakti.bg | 19.10.2024 09:09:44 | 28

Роналдо донесе победата на отбора си с гол в добавеното време

Кристиано Роналдо донесе победата на своя саудитски тим Ал Насър с 2:1 при гостуването на Ал Шабаб в седмия кръг на местното футболно първенство, предаде БТА.

Португалската футболна суперзвезда се разписа от дузпа в седмата минута на добавеното време. Съставът на Ал Насър е втори във временното класиране със 17 точки, на четири зад лидера Ал Хилал.

Аймерик Лапорт донесе преднина на гостите в 69-ата минута, а в 90-ата Ал Шабаб изравни след автогол на Али Ал-Хасан. Ал Насър завърши мача с 10 футболисти след втория жълт и съответно червен картон за френския защитник Мохамед Симакан в 12-ата минута на добавеното време. Минута по-късно Абдеразак Хамед Алах пропусна дузпа за Ал Шабаб и не успя да донесе равенство за своя отбор.