Атлетик Билбао обяви с “Цигански танц” мача с Лудогорец (ВИДЕО)
Испанският Атлетик Билбао сподели линк в социалните мрежи, чрез който феновете на баските да си закупят билет и да получат информация за гостуването на отбора на Лудогорец в Разград.
Любопитното е, че испанците са избрали интересна българска музика за фон на историята в Инстаграм, която съпровожда информацията, а именно мелодия с името “Цигански танц”, която най-вероятно е взета от наша народна песен.
Мачът между Лудогорец и Атлетик е в четвъртък от 19:45 на “Хювефарма Арена” в Разград.
Във видеото може да видите кратък откъс от музиката и снимката, споделена от Атлетик Билбао: https://www.youtube.com/shorts/7E-9mUriBUQ
Прочети цялата публикация



Ивелин Попов: Когато някой в България си изрази мнението, винаги се твърди, че е скандален
Лудогорец пусна билетите за първия мач с ЦСКА
Ламин Ямал записа пореден рекорд
Реал Мадрид излиза за задължителни три точки в Ла Лига
Цветомир Найденов: После като ви давам статистиката за дузпи, жълти и червени картони, не гледайте умно
Бербатов зове: Да напълним „Лазур“ за „Мача на надеждата“ в Бургас
„Няма какво да се обърка за Левски”
Фицо: Пакостите на САЩ, Израел и Украйна доведоха до недостиг на петрол и газ, а ЕС е обсебен от Русия
Алегри отхвърли възможността да стане селекционер на Италия
БФС обяви програмата за плейофите, ето кога ще е дербито ЦСКА - Левски
Тим Кук се оттегля от поста си на главен изпълнителен директор на Apple и предава ръководството на Джон Тернус
Кристъл Палас и Уест Хем не се победиха в равностоен двубой
Лече взе точка от Фиорентина, но остава в опасната зона
Бийбър сбъдна мечтата на Били Айлиш на Coachella
"Епъл" обяви кой ще наследи Тим Кук начело на компанията
Дъждът като природен антидепресант: Защо ни кара да се чувстваме по-добре
Кандев: Не успяхме да променим всичко, но не се огънахме