Осем големи български звезди се включват в благотворителното издание „Като две капки вода за всяко дете”
След два изключително успешни сезона, подкрепили каузите на УНИЦЕФ, и тази пролет NOVA представя благотворителното издание „Като две капки вода за всяко дете”. На 22 февруари точно в 20:00 часа - ден преди старта на фаталния сезон 13 на обичаното шоу - едни от най-любимите български лица ще се включат във вечер, която ще помогне не само на децата със затруднения в развитието, но и на техните родители.
На сцената в благотворителната вечер ще излязат осем звезди, които ще си партнират с по едно талантливо дете в своите изпълнения. За първи път в звездна имитация ще се включи поп фолк фурията Галена, а победителят в последния сезон на “Като две капки вода” Владимир Зомбори отново ще покаже своите умения за преобразяване. На сцената ще се качат още неговият колега - актьорът Дарин Ангелов, човекът, за когото целият живот е музика - Орлин Павлов, както и рок певецът Тома. Към нежната половина на участниците се присъединяват още певицата, национален посланик на добра воля на УНИЦЕФ България - Поли Генова, ангелският глас Деси Добрева и младата сензация Дара Екимова.
Тази година “Като две капки вода за всяко дете и за всеки родител” застава зад програмата на УНИЦЕФ “Заедно от началото”, която осигурява подкрепа за най-малките деца и техните родители. Именно родителите са най-добрите учители за едно дете в неговата естествена среда и могат да му помогнат да преодолее затрудненията в развитието си. Събраните средства в благотворителното издание ще подкрепят разширяването на програмата “Заедно от началото” в три нови общини в страната. Програмата изгражда знания и умения у родителите, които да помогнат в развитието на детето и преодоляването на неговите затруднения възможно най-рано.
През изминалия сезон на “Като две капки вода за всяко дете”, който NOVA подкрепи през 2024 г., посветен на каузата за елиминиране на насилието над децата, над 40 000 души станаха еднократни или месечни дарители на УНИЦЕФ, благодарение на което досега е оказана подкрепа на 828 деца и 653 родители, свидетели или жертви на насилие, а още над 140 специалисти бяха обучени как да реагират и помагат в случай на насилие над дете. Днес моделът на “Зона ЗаКрила” се прилага в общо 11 областни града.
Не пропускайте благотворителното издание “Като две капки вода за всяко дете и за всеки родител” - 22 февруари в 20:00 часа по NOVA.
Прочети цялата публикация



Алекс Раева помогнала на детето на друг участник в "Като две капки вода"
Даниел Пеев - Дънди: “Като дебел бях по-щастлив!"
Михаела Филева откровено за трудните моменти в детството, паник атаките и любовта в „Животът по действителен случай“ по bTV
Цитиридис ще раздава пари в ново шоу по Нова телевизия
Асен Блатечки празнува рожден ден днес – 55 години талант, харизма и силни роли
Украинската армия поставя все по-големи предизвикателства пред Москва на фронта
Откога сме на Балканите?
Блестящо изпълнение изстреля Даниел Пеев-Дънди на върха в "Като две капки вода" (видео)
Азис и Веселин Маринов се хванаха за гушите заради Иво Димчев в "Като две капки вода"
Актрисата Весела Бабинова забременяла благодарение на бабата на Владо Зомбори
По-малко шофиране и летене: Еврокомисарят по енергетика
Отложеното от Главчев споразумение с Украйна ли подписа Гюров?
Томова постигна нов успех в Чарлстън и продължава напред в турнира
Очакваме сделка с Иран до 6 април: Белият дом
Балкан пребори Левски в НБЛ
Ундав донесе късен успех на Германия срещу Гана (видео)
15-годишен ученик застреля учителя си в гимназия в Тексас и се самоуби
Белият дом: Разговорите с Техеран напредват въпреки цялото публично перчене, което чувате от режима и фалшивите репортажи