Мъск: Без мен Тръмп щеше да загуби изборите

В поредна публична размяна на удари, Илон Мъск отправи директна атака към Доналд Тръмп, твърдейки, че именно благодарение на него милиардерът от Мар-а-Лаго е спечелил изборите. В поредица от публикации в X (бившия Twitter), Мъск заяви:
Прочети цялата публикация



Тръмп загуби войната с Иран
Тръмп, Путин и факторът Иран в дилемата между война и дипломация
Истината за "истините" на Тръмп
Седемте причини, които най-накрая ще принудят Путин да поиска мир
Григор Димитров: Тенисът ми отне изключително много
250 години САЩ, а всичко се върти само около Тръмп
Тръмп обяви „пълна и безусловна подкрепа“ за десен колумбийски кандидат за президент
Турски поглед върху контролираното намаляване на напрежението
Тръмп избухна срещу Нетаняху: Ти си напълно откачен, щеше да си в затвора без мен
Доналд Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за един ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
В Крим въведоха режим на тока, в Севастопол магазините работят по светло
Серина Уилямс, 44 г., се завръща и на сингъл на Уимбълдън
Правителството на Радев подготвя нов механизъм за минималната заплата
Кабинетът „Радев“ няма да замразява минималната заплата до 2028 г.
ЕБВР ще инвестира над 500 млн. евро в Украйна
Изборите в Италия може да бъдат изтеглени месеци по-рано
Гей съм: БГ гимнастик №1
Ким и Луис официално заедно
Нови „умни“ камери се монтират по Околовръстния път на София