Черният леопард сега пък видян край Разград. Още не се знае чий е

Черният леопард, каквото се смята, че е дивото животно, за което бе подаден миналия петък сигнал, че е видяно в парка "Шуменско плато", сега е било забелязано в района на разградското село Бели Лом, предаде Нова телевизия. Сигналът за това е бил подаден в четвъртък вечерта на тел. 112 в 10 часа от полицай, който спрял автомобила си, защото друга кола преди него била също спряла.
Прочети цялата публикация



Нов разрив между Мелони и Тръмп
САЩ и Иран подписаха: какво съдържа споразумението
Тръмп загуби войната с Иран
50-годишната Милица Гладнишка призна: Не искам сватба!
Хора, бягайте!
Владо Йончев: Краят на войната ще е най-кръвопролитен
Радев е рядко исторически неграмотен
Англия покоси Хърватия с 4:2, Кейн и Белингам вдъхновиха "трите лъва"
Истината за "истините" на Тръмп
САЩ разбиха Парагвай в най-резултатния мач от старта на Мондиал 2026
Volkswagen Group стъпва в Узбекистан с две свои марки
Emil Frey Group поема вноса на Geely Auto в Швейцария
До 25 юни временно ще се променя организацията на движение в участъци на АМ „Тракия“
Торнадо и гръмотевична буря не стреснаха Мбапе и Франция срещу Ирак
По морето днес е идеално за плаж
Трима убити при стрелба в еврейски район в Монреал (видео)
Откриха мъртви две малки деца в кола на паркинг във Франция
Новият директор на Пирин, Г. Калпакчиев: Не съм собственик на клуба, а кандидат-купувач, одитът ще реши дали сделката ще се случи
Космическа "детска градина": "Джеймс Уеб" с ново изображение на звезди в Молекулярния облак на Орион (СНИМКА)
Джорджина Родригес разгорещи социалните мрежи с нова фотосесия в басейн