Луис Диас на кръстопът: Звездата на Ливърпул разкри за преговори с европейски грандове

Колумбийският национал и крило на Ливърпул, Луис Диас, разбуни духовете в света на футбола, след като откровено призна, че води разговори с няколко от най-големите клубове в Европа.
В интервю за местна медия в родината си, той потвърди, че неговите агенти вече обсъждат възможни трансфери, като най-спряганото име е това на Барселона. Сред потенциалните кандидати за подписа му се нареждат още германският колос Байерн Мюнхен и амбициозният Ал-Насър от Саудитска Арабия.
Причината за евентуалната раздяла с "червените" се крие в недоволството на Диас от условията, които получава на "Анфийлд". Според близки до играча източници, той не е удовлетворен от заплащането си и начина, по който е третиран в клуба. Това го кара да търси нови хоризонти и да проучи алтернативите си на трансферния пазар.
Въпреки това, Луис Диас не изключва възможността да остане в Ливърпул до края на договора си. Той подчерта, че се чувства щастлив в отбора и няма сериозни конфликти с ръководството или съотборниците си. Все пак, бъдещето му остава неясно.
Прочети цялата публикация



Ман Сити е много близо до централен защитник, само се чака неговото решение
Ливърпул срази Карабах с впечатляващ резултат
Печален рекорд за Салах след завръщането му в Ливърпул
Ливърпул и Собослай започнаха преговори за нов договор
За избягване на безпрецедентна криза в НАТО! Европа иска сделка с Тръмп за Гренландия
Инвазията на САЩ във Венецуела и многополюсният свят, в който живеем
Тръмп: Путин спази думата си, беше важно в този студ
Горчивото заключение на Европа - американците са лошите
Бомба за бъдещето на Лео Меси!
Песков разкри състава на руската делегация за преговорите в Абу Даби
Министър Иван Иванов представи позицията на България по Европейския план за жилища на достъпни цени пред министрите с ресор жилищна политика
Политически съперници! Ню Йорк и Ню Джърси съдят Доналд Тръмп заради спряното финансиране на тунел над река Хъдсън
Благо Джизъса обясни защо отказва да участва в "Ергенът"
Тройното убийство край хижа "Петрохан" - от "педофилска мрежа" до "мотиви на секта"
Ботев Пловдив спечели джакпота с Ннади
ЕЦБ няма да коментира разследването за пране на €500 млн., минали през "Инвестбанк"
Още две имена за нова политическа формация са запазени в Патентното ведомство
Хороскоп за 4 февруари 2026: Ден за смели решения