Тежък удар за Ливърпул: Джовани Леони с тежка травма още в първия си мач

Ливърпул преживя истински шок по време на двубоя си със Саутхемптън за Карабао Къп, след като новото попълнение Джовани Леони получи сериозна контузия още при дебюта си. Италианският бранител напусна терена през второто полувреме с видими болки.
Медицинските прегледи разкриха най-лошото – скъсани предни кръстни връзки. Това означава, че Леони ще отсъства от игра в продължение на няколко месеца, а завръщането му преди края на сезона остава под въпрос.
Въпреки краткото си време на терена, 21-годишният защитник демонстрира стабилност и увереност в защитата на „червените“, но съдбата му поднесе горчиво изпитание още в първия му мач с екипа на Ливърпул.
Сега пред Леони стои трудната задача да се възстанови напълно и да се върне по-силен, за да помогне на отбора в решаващите моменти.
Тежката травма на Джовани Леони е сериозен удар за мениджъра Юрген Клоп, който разчиташе на младия италианец за подсилване на защитната линия.
Прочети цялата публикация



Спартак Варна и Ботев Пловдив изиграха вълнуващ двубой, в който "соколите" стигнаха до успеха
Тодор Симов сигурен: Ботев Враца няма да се бори за оцеляване
Наредиха на Кубрат Пулев да защити пояса си срещу Моузес Итаума
Ако Русия превземе Покровск: какъв ще е ефектът
Септември победи Спартак във Варна
Брюж и Барселона със зрелищно 3:3 в Шампионската лига
Шок за Интер Маями: Луис Суарес наказан и пропуска решителния мач в МЛС
Байерн Мюнхен с добри новини: Алфонсо Дейвис и още двама ключови играчи се завръщат скоро
Челси спечели в лондонското дерби срещу Тотнъм
Халф пред завръщане в игра за Ливърпул
13 ноември 1868 г. Умира Росини
Страните от Г-7 призоваха за незабавно прекратяване на огъня в Украйна и провеждане на преговори ВИДЕО
Corriere della Sera взе интервю от Лавров, но отказа да го публикува. Ето какво заяви външният министър на Русия в него
Рубио: Ние изчерпахме санкциите. Европа решава за конфискация на руските активи, но това крие непредвидими последици
Стряскащи данни: Туберкулозата е убила над 1,2 милиона души през изминалата година
Безименните изпратиха Ивайло на елиминации в “Игри на волята”
Край ГКПП Кулата-Промахон: Безредици и опит за бягство в гръцки център за мигранти
Приеха в болница, гладуващата майка от Нови сад
Яник Синер се класира лесно за полуфиналите в Торино
Полярно сияние озари небето над Смолян (ВИДЕО)