Омбудсманът „закова“ Община Бургас: „Дупката“ щеше да стане 44-метров бетонен мастодонт!

Граждани разкриха в социалната мрежа Facebook скрити намерения на Община Бургас по отношение на бившия ГУМ. Според тях е имало план, който е предвиждал „дупката“ да стане 44-метров бетонен мастодонт на фона на обещанията за „Парк за култура и изкуство“. Жители на Бургас са подали жалба по въпроса до омбудсмана и според тях тя буквално […]
Материалът Омбудсманът „закова“ Община Бургас: „Дупката“ щеше да стане 44-метров бетонен мастодонт! е публикуван за пръв път на Искра.бг.
Прочети цялата публикация



Стара Загора посрещна френски инфлуенсъри в рамките на опознавателен тур
Община Бургас пуска „Гъбката“ на търг
Джереми Кларксън е в ремисия след битка с рак на простатата
Владислав Горанов: ПБ да покаже воля за по-бърза консолидация, иначе ще агонизираме
Дарение на книги за читалище
Бешикташ триумфира в първата част на международния турнир Созопол-Царево 2026
Затварят част от бургаска улица за три месеца
Бургас представи възможностите си за културни маршрути на международен форум
Затварят част от ул. „Георги Баев“
Не пропускайте тази изложба в Бургас
Мбапе: Не мисля за головете
Мареска е на крачка от „Етихад“, Ман Сити плаща на Челси 20 милиона
Скалони: Всички се радваме за рекорда на Меси
Роналдо под пара в Тексас, Тухел тества „Трите лъва“ срещу коравия тим на Гана
Котаракът Лари изпрати шести британски премиер от "Даунинг стрийт" 10 (снимки/видео)
До 34 градуса в Русе днес
Руски опозиционни лидери се срещат в Европейския парламент
Починал е британският актьор Дейвид Дейкър, известен с участията си в „Доктор Кой“ и други сериали
Новият състав на ЦИК встъпи в мандат, Хорозов оглавява комисията